11 Eylül’de teröre karşı tek yüreğiz

11 Eylül’de teröre karşı tek yüreğiz

5

Seferihisar’da bu 11 Eylül farklı gerçekleşecek. Hiçbir partinin, kurumun bayrağı, rozeti, flaması olmadan tek yürek teröre karşı kol kola yürüyüş gerçekleşecek.

Yarın yani 11 Eylül Cuma günü yeni ilçe meydanında saat 18:00’da buluşuyoruz.

Seferihisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 93.yıldönümünü ne yazık ki bu yıl  aynı coşkuyla kutlayamıyoruz.

Ülkemizde her gün gelen şehit haberleriyle  yüreğimiz yangın yerine çevrildi. Artık sözün bittiği yerdeyiz. Ama biz Seferihisar’dan güçlü bir ses çıkarmaya hazırlanıyoruz. Hiçbir siyasi parti bayrağı, logosu olmadan, din, ırk ayrımı yapılmaksızın herkesi 11 Eylül Cuma günü Saat 18.00’de yapacağımız büyük yürüyüşe davet ediyoruz.

Artık şehit haberleri duymak istemiyoruz, barış içerisinde yaşamak istiyoruz. Terörizme verilecek en büyük dersin hepimizin kol kola girmesi olduğunu çok iyi biliyoruz.

Şimdi birlik-beraberlik zamanı. Kardeşin kardeşi vurmadığı, insanların birbirlerini dili, dini, ırkı, mezhebi nedeniyle öldürmediği bir Türkiye için; “Bayrağını al gel”.

5 Comments

 1. İSMET YILMAZ

  sayın Tunç Soyer siz diyarbakırın sur ilçesini kardeş şehir ilan ettiniz sıaçıkta kale içinde pkk şöleni yaptınız şimdi geçmiş türk bayrağını sallıyorsunuz kardeş dediğiniz surh belediye başkanı şuanda vatan haini olarak ceza evinde.

 2. Binali ATAMAN

  Hayatı birlikte yaşayan tüm insanlar önce seferihisar-oaradan izmir-sonra ege bölgfesi-giderek tüm türkiye de barış adına kol kola olmak zorundayız.telafisi olmayan düşmanlık tohumları döner bizi vurur.iri olalım diri olalım.mutlaka **biz**olalım ..tek yürek türkiye cumhuriyeti olalım yürekten saygılar ve sevgiler..

 3. Sen HDP baraji geçti diye şükür dağıt.. sonra da gelin terörü lanetleyin ?? Sizin kafaniz güzel heralde ?? Safinizi iyi belorleyin sayin CHP loderleri ve belediyeleri ..

 4. arifsapaz@hotmail.com

  açık söyle. kimi kastediyorsun?

 5. kim düzenliyor

  pkk destekçisi hdp kardeşi belediyenin katkısı var mı? kardeşliklerinden pişman iseler, vatandaşa türk bayrağı dağıtılsın, şehitlerimizin ruhu için mevlit okutulup, şerbet ve pilav dağıtılsın. ama bu destekçilere biraz ağır gelir.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

Seferihisar sahilleri sezona hazır

Ürkmez ve Doğanbey’den sonra Akarca sahilleri de yaz