Seferihisar Emlak

Seferihisar Ak Parti İlçe Başkanı Ümit Cingöz’ün Belediye Başkan A. Adayı sıfatıyla başkanlık ettiği haftalık yönetim kurulu toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirildi. Özellikle son günlerde kamuoyunun gündeminde yer alan konulara ilişkin açıklamalar yapan İlçe Başkanı Cingöz”Son zamanlarda partimizi yıpratmaya yönelik bir takım dedikodular yapıldığına şahit oluyoruz. Ak Parti’nin işleyişini, Ak Parti kültür ve değerlerini bilmeyen kesimlerin yönetim görevden alındı şeklinde ki gerçeklikle ilgisi olmayan ifadelerini duyuyoruz.

Siyaset dedikoduyla değil gerçeklerle yapılır. Artık dedikoduyla siyaset üretme insanları yönlendirme devri bitti.

Yaşanan durumlar Ak Parti’nin yerel seçim takvimiyle alakalıdır. Yaşadığımız son gelişmeler yerel seçimler öncesinde ve daha sonra ki Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve son olarak Milletvekilliği seçimlerinin olduğu düşünülerek, İzmir’de ki belediye başkan aday adayı olmak isteyen ilçe başkanlarının teşkilatlarının tamamında uygulanmış bir yöntem.Amaç aday adayı sayısı fazla olan teşkilatlarda yönetimlerin boşalmasını önlemek.

Yalnızca Seferihisar Teşkilatı’na yönelik bir çalışma değil. Ancak bilinçli olarak bu süreci provoke etmek isteyen kesimler acaba Ak Parti’yi yıpratma adına buradan bir şeyler çıkarabilir miyiz çabası içindeler.

Buradan bir şey çıkmaz. Boşuna dedikodu üretmesinler. Teşkilatımız yerel seçimler yaklaşırken birlik ve bütünlük içinde hedefine yürüyecek’ dedi. Genel merkez tarafından aday adaylığı isteğinin olumlu karşılanarak istifasına izin verildiğini kaydeden Ümit Cingöz’ Genel merkezimiz aday adaylığı konusunda şahsıma gereken desteği sağladı kendilerine teşekkür ediyorum.

2014 yerel seçimleri A. Adayı olduğumu net bir şekilde ifade ediyorum. Bu noktada Ak Parti’de siyaset yapmak isteyen, bu iradeyi ortaya koyabilen ve partimiz içinde tarafımızda yer alma gayesiyle hareket eden herkese aday adaylığı başvuru yolu açıktır. Genel merkezimizin ve Başbakanımızın hakemliğine ve adaletine inanan herkese kapımız açık.” dedi.
Kaynak:

Son Güncelleme : 02 Eylül 2015 14:21