Başkan Soyer, ‘Yeni yıldan en çok barış diliyoruz’ dedi..

Başkan Soyer, ‘Yeni yıldan en çok barış diliyoruz’ dedi..

4

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer yeni yıl mesajında ‘en çok barış istiyoruz’ cümlesine dikkat çekti.DSC_8596Başkan Tunç Soyer yıl başı mesajında şu cümlelere yer verdi;

Daha fazla acı yaşanmadan bir an önce barış gelsin topraklarımıza, en büyük dileğimiz bu. 

Diliyoruz ki, kardeşin kardeşi öldürmediği, masum insanların cezaevlerinde çürütülmediği, barışın ve dayanışmanın, bir arada yaşama kültürünün hakim olduğu bir yıl olsun.

Diliyoruz ki, korku değil güven, düşmanlık değil kardeşlik, yoksulluk değil refah, nefret değil, sevgi, saygı ve güleryüz yılı olsun 2016.

Bütün kalbimizle inanıyoruz ki, 2016 Seferihisar’ın yıldızının daha çok parlayacağı bir yıl olacak. Daha çok çalışacağız ve Seferihisarlıların gurur duyacağı, Seferihisarlı olmayanların imrenip gıptayla bakacağı bir kent olacağız.  Yeni yıl bizim yılımız olacak.

 Herkese mutlu, huzurlu, sağlıklı bir yıl diliyorum.DSC_8605Seferihisar Belediye Başkanı

Tunç Soyer

4 Comments

 1. seferihisarlı

  Diliyoruz ki, kardeşin kardeşi öldürmediği, masum insanların cezaevlerinde çürütülmediği, barışın ve dayanışmanın, bir arada yaşama kültürünün hakim olduğu bir yıl olsun. Sayın başkan çok güzel temennilerde bulunuyorsunuz ama bunu nasıl gerçekleşeceğini anlatamıyorsunuz bu hengameden çıkmanın tek bir yolu var oda emperyalizm’le top yekun mücadeleden geçer.

  Emperyalizm: tekellerin ve mali sermayenin egemenliğinin ortaya çıktığı sermaye ihracının birinci planda önem kazandığı dünyanın uluslararası tröstler arasında paylaşılmasının başlamış olduğu ve dünyadaki bütün toprakların en büyük kapitalist ülkeler arasında bölüşülmesinin tamamlanmış bulunduğu bir gelişme aşamasına ulaşmış kapitalizmdir

 2. mustfa öztürk

  çalışmak,getirdiği mutluluğu halkı ile paylaşmak bu başakana yakışıyor.mutlu yıllar gözlerinden öperim.

 3. cengız cansız

  temennılerın katılıyorum sıze basarılar dılıyorum ıyı seneler

 4. osman sezer kahyaoğlu

  sayın başkanım,bende iyi dileklerinize katılıyor,size ailenize seferihisarımıza ve ülkemize yeni yıl tüm güzellikleri getirmesini diliyorum….

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

İzmir Büyükşehir Belediyesi ıslah edeceğine işgal ediyor!

Seferihisar merkezinin güney kısmında, merkeze 300 metre mesafede