Başkanları Buluşturan Düğün

Başkanları Buluşturan Düğün

0

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) Avukatı Canan Karaosmanoğlu ve Türk Hava Yolları Pilotu Oğuz Alıcı’nın düğünü Seferihisar’da gerçekleşti. Nikahı SODEM ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından kıyılan çiftin şahitliği İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina tarafından yapıldı.

Karaosmanoğlu ve Alıcı ailelerinin çocukları Canan ve Oğuz’un Seferihisar Euphoria Aegean Resort Spa’da gerçekleşen düğününe Türkiye’nin dört bir yanından CHP’li belediyelerin temsilcileri katıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ve Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş düğüne katılan belediye başkanları oldu.

dsc_9471

Nikahı kıyan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer çifte hayatı paylaşmadaki anlayış ve saygı üzerine öğütler verirken, nikahın ardından evlilik cüzdanını Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na vererek çifte takdim etmesini rica etti. Kocaoğlu çifte mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını gelin Canan Karaosmanoğlu’na verdi.

Düğün, Açelya Alan ve Musicana Band’ın müzikleri eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

dsc_9461

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Bayramı Coşkuyla Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı