En Çok Seferihisar kazandırdı

En Çok Seferihisar kazandırdı

1

Forbes’in yayınladığı verilere göre İzmir’de emlak yatırımcısına en büyük getiriyi getiren ilçenin Seferihisar olduğu belirlendi.

İzmir‘de 2015‘in ilk altı ayında 39 bin konut satışı gerçekleşmişti. 2016‘nın ilk yarısındaki satış miktarının yine aynı oranlarda seyrettiği belirlendi. Aynı dönemlerde Ankara ve İstanbul’da satılan konut sayısının az da olsa gerilediğini düşünüldüğünde bu, İzmir için iyi bir gösterge.

SATIŞ ORANI 22,8’E ULAŞTI

Geçen yıl kentteki emlak fiyatları sadece yüzde 12,3 oranında artmıştı. Haziran 2015-Haziran 2016 döneminde ise emlak fiyatlarındaki artış oranı yüzde 22,8′a ulaştı.

SATIŞI DEĞERİ EN ÇOK ARTAN İLÇE

İzmir‘in araştırmaya dahil edilen 23 ilçesinin tamamında emlak fiyatları yüzde 17 ile yüzde 31,2 aralığında yükseldi. Emlak yatırımcısına en büyük getiriyi ise Seferihisar sağladı.

Seferihisar’da emlak yatırımı, satılık arsa, arazi yazlık için doğru adres: Karabulut Emlak

1 Comment

  1. oktay kınalıkaya

    buradan seferihisarda emlakçılık yapan arkadaşlara seslenmek istiyorum.sözüm bu işi ciddiyet içinde yapanlara,meslektaşlarına saygı duyanlara ve meslek etiğine uyanlara değildir.arkadaşımdan hasbel kader iki arsa aldım ihtiyacım olduğu günde satmak istedim,emlakçı tanıdıklarıma söyledim bu arada çok doğal hakkım olan birşey yapıp arsama sahibinden satılık levhası koydum.bir kısım emlakçı arkadaşta bu levhamı görerek beni aradı bende kendilerine ”A” kadar para istiyorum alım satıma karışmam sanada ”B” kadar para veririm bunun üstünde satacağın rakkamda beni ilgilendirmez ama satılmayacak rakamlar söyliyerekte malın satışı öldürmeyin dedim.dedimde sevgili kardeşlerim arsama diktiğim sahibinden satılık levhalarını dayandıramaz oldum,gelen giden levhamızı söküyor ya sevgili kardeşlerim ben buna para harcıyorum günah değilmi meslek etiğine yakışıyormu lütfen elinizi vicdanınıza koyup davranın.saygı ve sevgilerimle

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

İzmir Büyükşehir Belediyesi ıslah edeceğine işgal ediyor!

Seferihisar merkezinin güney kısmında, merkeze 300 metre mesafede