İZSU’nun kazdığı yollar saç baş yolduruyor

İZSU’nun kazdığı yollar saç baş yolduruyor

2

Seferihisar’da 22 kilometrelik içme suyu şebekesi yenileniyor. Su kayıp ve kaçaklarını aza indirgemek ve sağlığa zararı olan aspestli boruları yenilemek için yapılan çalışmalar, vatandaş tarafından olumlu karşılanırken, altyapı çalışması biten yolların haftalardır toz, toprak ve çamur içinde bırakılması Seferihisarlıları isyan ettiriyor. Yeni trafik düzenlemesinden sonra yoğunluğun arttığı Ballıkuyu yolundan arabalar geçerken hayli zorlanırken, mahalleli de toz ve çamurdan şikayetçi.

MAĞDURİYET KOORDİNASYONSUZLUKTAN MI KAYNAKLANIYOR?

Konuyla ilgili görüşünü aldığımız mahalle sakinleri, “İZSU’ya yapmış olduğu çalışmadan dolayı teşekkür ederiz ancak yapılan çalışmaların arkasından yolların bu halde bırakılması yapılan güzel işi de gölgeliyor. İZSU’dan farklı bir daire mi bekleniyor, yetkililerden biran önce çözüm bekliyoruz” dediler.

IMG_4336 IMG_4335

2 Comments

  1. isterseniz 11 caddesine gelin bu 2.kazışları yazdan beri.toz toprak tan oturulmuyor.gürültüsü cabası.yol kazısı bitecek ama çilesi bitmeyecek..

  2. sevcan sekercioglu

    Iki yil önce bizde su bagkatik.kapimizin önü tertemiz cakil döseliydi;Izsu su bagladikdan sonra yolu ve kapinin önünü köstebek yuvasi gibi birakip gitmisler ve halen yol cok düzensiz.Bilinen o ki insan ogluna calisana yapilmasi gerekeni soylememize gerek kalmamali,almis oldugu is nasil baslamissa insan o sekilde tertemiz birakilmalidir is düzenidir bu, kimse kimsenin yarim birakmis oldugu tamamlamasina gerek yoktur.Simdi yine kazilacak yollar umarim busefer düzeltirler.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

Seferihisar sahilleri sezona hazır

Ürkmez ve Doğanbey’den sonra Akarca sahilleri de yaz