Milletvekili Dağ’dan Seferihisar ziyareti

Milletvekili Dağ’dan Seferihisar ziyareti

1

Referandum yaklaştıkça siyasi tansiyon artarken, Seferihisar’ın da ziyaretçileri artıyor. AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ da bugün ilçemizi ziyaret etti.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Hamit Nişancı, AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi  Fatma Nişancı, parti yöneticilerinin ev sahipliğinde Çağan Irmak Salonu’nda halkla buluşan Dağ, Referandumdan evet çıkarsa daha güçlü ve istikrarlı bir Türkiye vurgusu yaptı.

Milletvekili Dağ konuşmasında, “Seferihisar’da ulaşım ve altyapı ile ilgili hükümet yatırımlarını anlatarak, “Seferihisar’daki Hükümet yatırımları artarak devam edecek. 17 Nisan’da güçlü bir Türkiye’yle hizmet kalitemiz daha da artacak. Evet oyuyla hep birlikte dışardaki ve içerdeki düşmanlarımıza en büyük darbeyi vuracağız” dedi.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Hamit Nişancı, Milletvekili Hamza Dağ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Seferihisar’ımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan milletvekilimize gönülden teşekkür ederim” dedi.

1 Comment

  1. sen uyursan herkes uyur.

    inşallah güzel günler göreceğiz.bu toprakların çocukları uyanmıştır. onlarca yıldır çeşitli hilelerle entrikalarla fitnelerle bu milletin önüne set çekenler, bu sefer o setin altında kalacaklardır.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

Seferihisar sahilleri sezona hazır

Ürkmez ve Doğanbey’den sonra Akarca sahilleri de yaz