Muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler

Muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler

17

Seferihisar’ın sevilen simalarından Hakan Varol’un kızı Bengü ile sağlık teşkilatının tanınmış simalarından Ali Riza Yıldız’ın oğlu Uğur düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

 

Sağlık ve iş dünyasının katıldığı düğüne ilgi bir hayli yoğundu. Seferihisar’ın tanınmış ve sevilen simalarından Sibel Varol ve Hakan Varol çiftinin güzel kızı Bengü ile yine Seferihisar‘ın tanınmış ve sevilen ailelerinden Nurhan ve Ali Rıza Yıldız çiftinin yakışıklı oğlu Uğur Yıldız ile muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.12081407_10153601372128890_328796155_n

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören Sibel ve Hakan Varol ile Nurhan ve Ali rıza Yıldız aileleri kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.
Çalınan oyun havaları ile genç çift arkadaş, dost ve akrabaları gecenin sonuna kadar gönüllerince eğlendi.12077039_10153601374653890_775659027_nBizde Seferihisar.com ailesi olarak, yeni bir yaşama yelken açan genç çifti tebrik eder, sağlıklı ve mutlu nice yıllar temenni ederiz.

17 Comments

 1. Sibel varol

  Düğünümüze gelen herkeze binlerce teşekkür ediyorum, kızım ve damadıma ömür boyu mutluluklar diliyorum allah kem gözlerden korusun. Kızımı telli duvaklı çıkarmanın mutluluğunu yaşıyorum bir anne babanın en büyük mutluluğu budur allah oğlumum da mürüvetini göstermeyi nasip etsin inşallah darısı tüm bekarların başına

 2. Gülşen ertaş yıldız

  Yiğenime ve gelinime önür boyu mutluluklar dilerim diyarbakırdan seferihisara sevgiler

 3. Sevim varol

  Çok güzel bir düğün oldu Torunuma ve damadıma mutluluklar diliyorum

 4. Hakan varol

  Düğünümüze gelen herkese teşekkür ediyorum, kızıma ve oğluma da ömür boyu mutluluklar diler yeni haberede yayın hayatında başarılar diliyorum

 5. Eşref varol

  Sevgili ablama ve enişteme ömür boyu mutluluklar diliyorum.

 6. Murat güven

  Ömür boyu mutluluklar diler bacanağıma aileye hoş geldin diyorum

 7. hikmet yıldız

  Allah mesut etsin sevgili torunumu ve gelinimi.

 8. nurhan yıldız

  sevgili oğlum ve gelinime ömür boyu mutluluklar, torunlarımı görmeyi nasip etsin ALLAHIM.

 9. bir yastıkta kocayın sevgili yiğenlerim.

 10. halit erdem

  aranızda olamadığım için çok üzgünüm, ömür boyu mutluluklar diliyorum.

 11. feridun ertaş

  yiğenimin düğününe gelipbizi şereflendiren herkese gönül dolusu tşkrler, darısı tüm yiğenlerimin,kardeşlerimin ve bekar olup murad isteyen herkesin başına.
  diyarbakır ve siirttende seferihisar yeni habere binlerce selamlar.

 12. serhat ertaş

  abimin düğününde felekten bir gece çaldık, darısı herkesin ve benimde başıma.

 13. haluk yıldız

  bu mutlu günümüzde bizi yanlız bırakmayan dost akraba arkadaşlara selam ve saygılar

 14. cemgil yıldız

  abimin düğününe şeref veren ve mazereti olup katılmayan tüm dost ve akrabalara kucak dolusu sevgiler ve saygılar, SEFERİHİSAR yeni haber ailesine çok çok selamlar.

 15. uğur yıldız

  düğünümüze onurlandıran herkese sevgi ve saygılarımı sunuyor ayrıyeten seferihisar yeni haberede tşkr ediyor yayın hayatlarında başarılar diliyorum.

 16. Bengü yıldız

  tüm dost arkadaş akrabalara il ve ilçe dışından düğünümüze teşrif eden telefonla arayıp mutluluğumuzu paylaşan herkese binlerce tşkrlr

 17. ALİ RIZA YILDIZ

  Darısı tüm bekarların başına.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Bayramı Coşkuyla Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı