Seferihisar da Yaşayan Bir Kadın Olarak Mutluyum (3)

Seferihisar da Yaşayan Bir Kadın Olarak Mutluyum (3)

7

Seferihisar da yaşayan bir kadın olarak mutlu olduğunu ifade eden Uğur Külünkoğlu; 1 yıl 3 ay önce İstanbul’da ki yaşantımdan koptuktan sonra, Seferihisar da bir kadının yaşamının da ki kolaylaştırıcı hayat tarzı beni öylesine mutlu ettiki sürekli gülümseyip dünya ya, tanrıya ve Sayın Başkan Tunç Soyer’e sürekli gülümseyerek  teşekkür ediyorum. Dedi.

DSC_0035Seferihisar’da Yaşamak Kadınlar İçin Ödüldür

Seferihisar’da  yaşamanın kadınlar için ödül olduğunu iddia eden Külünkoğlu; Sokağa çıktığım da, evimde uyuduğum da; her zaman huzurlu ve güvende hissetmenin verdiği dayanılmaz hafifliği yaşıyorum. Alışverişte, büyük şehir kaosunda büyük büyük paralarla aldığın gıda maddelerini, büyük büyük paralar verdikten sonraki taşımasının ağırlığını ve günü geldiğinde kartları öderken ki ağırlığı her an hissederdim. Seferihisar’da ise esnaftan 1 tl’ye mercimek alıp, 1 tl’lık tatlı lor aldığında, kilosu 50 kuruşa domates (domat) aldığındaki gülümsemeyi sana ancak cem yılmaz yaptırabilir. Dedi.DSC_0031Herkese Minnettarım

Seferihisar’ı var eden tüm değerlere minnettar olduğunu söyleyen Uğur Külünkoğlu; “ Belediye binasında personel tarafından güler yüzle karşılanmam, Kaymakamımızın kolonyalı ve çikolatalı ikramı, nüfus müdürlüğünde ki memurun; iyi ki gelmişsiniz buraya sözleri ve Anı Evi’ndeki Şeyda Hanımın Lorlukurabiyesi  ve bir çok değer için bu değerler ile yaşayan Seferihisar’a minnettarım.” Dedi.

7 Comments

 1. Bahar çorumlu

  Çok tatlı ve çılgınsın arkadaşım iyi ki varsın iyi ki tanımışım seni ????

 2. ayfer gültekin

  canım Uğur um mutluluğun güzel yüzüne okadar yansımış ki senin adına çok seviniyorum.Bence Seferihisar da en az senin kadar şanslı seni çok öpüyorum.

 3. Nafiye Ç. özdemir

  Şimdi bu beyanını facebook’ ta paylaşmalı mıyım? paylaşmamalı mıyım? Gönül gözünün güzelliğiyle ışık saçan güzel insan, Seferihisar’ı fazla övme ne olur. Her yerden akına uğrar da kalabalıklaşır da İstanbullaşırsa diye korkarım.Hep o sükunetini koruyan yavaşkent ünvanında kalabilmesini ummasam da, her gelişimde güzel yenilikleriyle gurur duyan yerlileriyle sohbetlerimde, İstanbul’un da çocukluğumda kaldırım taşları döşeli yolları vardı, araçlarda kalkıp yaşlılara yer vermezsek akşam evde azar vardı şimdi ki gibi kalabalıktan kim kime dum duma haline dönüşeceğini hayal dahi edemezdim deyişimde yok yok burası o hale gelemez, getirmeyiz diye yanıtlarlar.Dilerim çağdaşlaşmanın sadece iyi yanlarını almayı başarsın.Gerçekten Seferihisar gibi yerler mümkün olduğunca eski halini korumalı kanaatindeyim.Tüm Seferihisar’a sevgiler..

 4. Fügen Korucu

  Yaşamın huzurunu , gülümsemenle hissettim..

 5. Seni (sizi) seviyorum ikiz meleklerim benim iyiki geldiniz ve iyiki sizi tanıdım gerçekten enerjiniz hayata bakış açıniz o kadar güzel ki seferhisar sizinle mutlu?☺?

 6. Aysel uysal

  Biz seferihisar lı olarak sizi tanıdığımız için çok mutluyuz iyiki seferihisar a yerleştiniz sizi tanımak büyük bir ayricaliktir

 7. Elifsim korucu

  Seninle gurur duyuyorum canım annen

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

Bu Mandalina Birliği Ne İş Yapar Bir Bilen Varsa Anlatsın!

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ekibi belediye