Sığacık Karlovassi hattından cevap var

Sığacık Karlovassi hattından cevap var

1

Seferihisar-Samos arasında deniz seferleri, geçtiğimiz günlerde başlamıştı…

Firmanın emsallerinden ucuza başlattığı fiyatlara başta Kuşadası-Samos olmak üzere Çeşme-Sakız seferlerini düzenleyen firmaların çeşitli kademelerinde eleştiri konusu olmuş ve “Bu fiyatlara Seferihisar Samos seferleri kalıcı olamaz” iddialarında bulunulmuştu.

Cumartesi Sığacık’tan Samos adasına Pazar günü Samos’tan Sığacık limanına dönmek üzere yola çıkıyoruz.

İddialar üzerine, bu hattı işleten firma sahipleri tarafından davet edildiğimiz Karlovassi’de, adada turizm firmaları ile görüşüp izlenimlerimizi  siz okurlarımızla paylaşacağız.

1 Comment

  1. Seda YILDIRIM

    Sizi Samos Star isimli gemimizde ve Karlovassi’de misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız. Bazen öyle değerler vardır ki, paranın çok çok üstündedir..Bizler ve Karlovassi li is insanları bu değerler üzerinde yürek birliği yaparak, SIĞACIK/KARLOVASSİ hattının açılması için maddi ve manevi elimizden ne gelirse yaptık. Seferihisar belediyesi ve Teos marina Yönetiminin bizleri vermiş olduğu desteğe de ayrıca minnetdarız. Bizlerin şu anda tek isteği,bu hattın ne denli aranılır ,İzmir ve Seferihisar’a ne denli katkısı olacağını, her kesimden insanın dikkatine çekmektir. Başta da belirttiğim gibi, bazen herşey para değildir..İzmir’e, Seferihisar’a hayırlı olmasını diler,bu hattın kalıcı ve açık kalması için,Yunanlı dostlarımızla elimizden ne gelirse yapacağımızı, tüm gezginlere duyurmayı saygılarımızla borç biliriz. Bizlere güvenip, bizlerle yürüyen herkese sonsuz teşekkürler..

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

Uyuşturucu kullanmak delikanlılığın dibe vurmasıydı ve Seferihisar Belediye Meclisi

Gençliğimizde, bırakın uyuşturucu veya benzeri keyif verici maddeleri