Ülkü Ocakları Terörü Lanetledi

Ülkü Ocakları Terörü Lanetledi

8

Seferihisar Ülkü Ocakları şehitlerimize saygı yürüyüşü gerçekleştirdi.

Atatürk anıtı önünden başlayan yürüyüş sloganlar eşliğinde şehitlere doğru yürüyüşe geçti. Şehitlikte saygı duruşundan sonra Fatiha ve İstiklal Marşı okuduktan sonra tekrar Atatürk anıtına yürüyüşe geçildi.

DSC_0184

Atatürk Anıtı önünde basın açıklaması yapan Ülkü Ocakları Başkanı Arif Karaman gösteriye katılan kalabalığa teşekkür etti.

Karaman “Verdiğimiz şehitler, Hükümetin terör örgütüne demokratik açılım adı altında verdiği ödünlerden kaynaklanmaktadır. Şehitlerimize sahip çıkalım. Bu terörün bitirilmesini istiyoruz” dedi.

DSC_0167

8 Comments

 1. Hasan Hüseyin

  Sayın Seferihisarlılar,MHP Hükümet olmak için sadece elini değil bedenini ve gövdemi koyarım bu ülke için dedi ve ne oldu CHP İle AKP Hatırlayın 35 gün neyi konuştularda hükümeti kuramadılar onu sorgulayın sonra MHP yi yargılayın ayrıca bu ÜLKÜCÜLERİN yürüyüşü terörü alkışlamak için değil 7 hazirandan sonra olan terör ve pkk ve itlerinin bu son 3 yılda Açılım sürecinde bütün şehirlerde ve ilçelerde terör estirir halde güçlendiler palazlandılar. Bunun yürüyüşüydü ülkenin huzuru ve geleceğimizin refahı içindi.Siz merak etmeyin verin oyunuzu MHP ye tek başına iktidar yapın bakın terör, pkk ortada kalıyormu görün huzurlu ortam nasıl olur görün yine hatırlayın son 13 yılda şehit sayısı 1300 kişi illaki hergün 10 -15 er kişimi ölmelimi bizim için 1 şehidimizin tüyüne bile zarar gelmesin. demokratik bir şekilde tepkimizi koyacağız. bu ülkücüleri engel olacağınıza alkışlayın siz ve bu ülke kazanacaktır.

 2. Bende yürüyüşe gittim helal olsun Ülkü Ocaklarına ayrıca konuşmada bir çok noktaya deyinildi siz sadece hükümet kısmını yazmışsınız uluslararası sebepleri ve hükümete siyasi öneriler ve hdp’ye eleştiride vardı lütfen haberi yapmak için değil tüm yönleriyle yapın.

 3. Savaş çağrı eriş

  Ve ayrıca bugünkü yuruyusumuzun siyasetle hicbir alakası yoktu sadece ve sadece biz bu memleket uğruna şehit düşmüş askerlerimize saygı ve teröre lanet yürüyüşü yapıp bir nebzede olsa tepkimizi düzgün belli ettik gidip gazetede basmadık molotofta atmadık ülkücü kimliğinizle efendi gibi yürüyüp milli marşımızla yuruyusumuzu sonlandirdik . hayırlı aksamlar

 4. Savaş çağrı eriş

  Ülkeyi bolmeyip terör ve insanlar arasındaki ayrımı sınıflandırmayı bitirecek.

 5. Hüseyin Kütahyalı

  MHP TBMM üyelerinin 3 aylık döneminde ülkenin hangi çözümü için meclis başkanına hangi vekil bir önerge verdi? Verseydi de gündeme alınmazdı kendi elleriyle Akp ye verdiler meclis başkanlığını. Pekiii, şimdi hedefi ne? Tek başına iktidar olmakmı? Ben MHP ye oy verdim 1 kasımda tekrar oyumu verebilmek için bana nasıl bir gelecek vaat edebilecek? Bana umut verebileceklermi? Ne söyleyebilecek? Bir cümlelik vaat istiyorum. Kana kan mı diyecek yoksa huzurlu bir ülke portre simi çizebilecek? Bilen varsa lütfen anlatsın……….

 6. Savas cagri eriş

  Siz ve bu zihniyet türk milletinin ruhunu eskittiniz biz bölücüler ve onlara çanak tutanla hükümet olmama gibi bi karakterli karar verdik he madem sunduğumuz maddeler onaylansaydi o zaman olabilirdik bence sen yargilanmaktan korktukları için bizim maddelerimizi kabul etmeyenlere şöyle sözünü biz TURK MILLETI bu ülkenin bi evladı olarak türk milletinin bu vatanın evladı değişi ne sahip çıkıp tepkimizi belirttik

 7. Ülkücü hareket

  4 madde kimin neresini rahatsız etti hükümet kurulmadı terör Örgütü’nün neresi araştırılacaktı açık açık ortada olan pkk terör örgütüdür bunu araştırmaya gerek yok dostum ha bide o taşlara dikkat et ayağına takılmasın be arkadaş

 8. Semih Çimeci

  Siz elinizi taşın altına koyup hükumet olmayın, siz terörün araştırılması için mecliste ret oyu verin. Şimdi sokaklara çıkıp yürüyüş yapın. Bari sokak taşlarını eskitmeyin be arkadaş….

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu haber dikkatinizi çekebilir

Seferihisar sahilleri sezona hazır

Ürkmez ve Doğanbey’den sonra Akarca sahilleri de yaz