Seferihisar Emlak

Büyük bir kampanya başlatıyoruz, sesimize kulak verin.

600 MİLLETVEKİLİNDEN BİRİ SEFERİHİSAR’DAN OLSUN

MECLİSTE TEMSİL EDİLMEK İSTİYORUZ!

2018 yılı Haziran ayında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde, Seferihisar olarak meclise girmek istiyoruz.

Genel Merkezlerin Ankara’dan gönderdiği dayatma adaylara oy vermek istemiyoruz. Bizim seçeceğimiz milletvekilinin kim olacağına biz karar verelim istiyoruz.

Seferihisar, işadamıyla siyasetçisiyle milletvekili çıkarabilecek güçte!

 

1950’li yıllar Şükrü Akkan,  1970’li yıllar Talat Orhon’un ardından yaklaşık 40 yıldır Seferihisar milletvekili çıkaramadı. Parti ayırımı yapmadan, Seferihisar’ın haklarını savunacak, önceliği Seferihisar olacak birini bekliyoruz.

Yıllardır devlet kademesinde çözülmesini bekleyen işlerimiz; “termal enerjimiz”, “okulumuz”, “hastanemiz”, “yollarımız”, “mandalinamız”, “tarımımız”, “turizmimiz”,           köyümüz”, “köylümüz”…

Bir vekilimiz olsa hepsiyle ilgili sesimizi çok daha kolay duyurabiliriz.

Seferihisar Yeni Haber Gazetesi olarak bir kampanya başlatıp, sesimizi Ankara’ya duyurmayı hedefliyoruz. Tüm Seferihisarlılara sesleniyoruz. Gelin hep birlikte içimizden birini meclise çıkaralım, 600 Milletvekilinden biri Seferihisarlı olsun, Seferihisar’dan olsun.

Haydi Seferihisarlı bu rüyayı gerçekleştirmek senin elinde. Her şey hayal etmekle başlar. Hep birlikte sesimizi duyurabilir, meclise girmeyi başarabiliriz. Çünkü Seferihisar bunu hak ediyor.

İnternet sitemiz www.seferihisar.com’dan kampanyamıza destekleriniz bekliyoruz. Mecliste bir Seferihisarlı demek, hepimiz için daha güçlü yarınlar demek.