fbpx

Acı üstüne acı

Acı üstüne acı
Yayınlanma tarihi : 12 Mart 2015 9:36 - Güncellenme tarihi : 04 Eylül 2015 9:39

Seferihisar, bir gün arayla anne-kızın ölümü ile sarsıldı. Önce Seferihisar Teos Yat Limanı Müdürü Burak Köylübay’ın 29 yaşındaki yeğeni Yeşim Sevim, solunum yetmezliğine bağlı kalp krizinden vefat etti. Bir gün sonra da talihsiz genc kızın annesi 83 yaşındaki Hüsniye Sevim, hakkın rahmetine kavuştu. Hüsniye Hanım’ın son nefesini verirken kızının vefatından habersiz olduğu bildirildi.

ZATÜRRE TEŞHİSİ KONULMUŞTU

Nişanlı olan ve üç ay sonrası için düğün günü belirlenen 29 yaşında Yesim Sevim, zatürre teşhisi ile tedavi gören annesinin başında refakatçı olarak beklerken hastalandı. Doktorlar genç kıza da zatürre teşhisi koydular. Tedavisine başlanan genç kız sağlığına kavuşamadı ve önceki gün kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Yeşim Sevim’in naaşı Urla Gülbahçe Mezarlığı’na defnedildi.

KIZININ ÖLDÜĞÜNDEN HABERİ OLMADAN ANNE DE VEFAT ETTİ

Kızının ölümümden haberi olmayan Hüsnüye Hanım ise kızından bir gün sonra vefat etti ve Urla Gülbahçe’de kızının yanı başına defnedildi. Beklenmedik bir anda önce kızını, bir gün sonra da eşini toprağa veren 84 yaşındaki İsmet Sevim cenaze törenlerine sakinleştirici verilerek katılabildi. İsmet Bey iki mezarın başında da uzun süre gözyaşı döktü.

ENDER RASTLANAN BİR R AİLE DRAMI…

Bir gün önce teyze kızını, bir gün sonra teyzesini kaybeden Seferihisar Teos Yat Limanı Müdürü Burak Köylübay, ender rastlanabilecek türden iki acı ile birden sarsılınca duygularını sadece göz yaşlarıyla anlatmaya çalıştı…

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)