fbpx

Ahmet Aydın’dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Ahmet Aydın’dan Kurban Bayramı mesajı
Yayınlanma tarihi : 19 Temmuz 2021 10:36

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Aydın, vatandaşların salgın tedbirlerine riayet etmeleri konusunda uyarılarda bulunurken, sürücülere kazasız belasız yolculuk diledi.

 

“BAYRAMA ULAŞMANIN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ”

Yayımladığı mesajda bayramların önemine değinen Başkan Ahmet Aydın, “Bayramlarımız kadim geleneğimizin en doruklarda yaşatıldığı, dargınlıkların son bulduğu, birlik ve beraberlik içerisinde bir arada olduğumuz mukaddes günlerdir. Bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğu içerisinde olsak da salgın hastalığı unutmamamız gerekiyor. Bu güzel bayramlarda kucaklaşarak bayramlaşacağımız günlerin bir an önce gelebilmesi için lütfen salgın kurallarına özenle uyalım, aşılarımızı yaptıralım” dedi.

“SÜRÜCÜLERİMİZ DAHA DİKKATLİ OLSUN”

Bayram boyunca araç kullanacak vatandaşların dikkatli olması gerektiğini dile getiren Başkan Aydın, “Kurban ibadetimizi gerçekleştirirken kesici alet kullanan, özellikle araç kullanacak vatandaşlarımızın her zamankinden daha dikkatli olmalarını ve yorgunken araç kullanmamalarını temenni ediyorum. Böylesi güzel bir günümüz tatsız acı bir haber ile gölgelenmesin, canlarımız yanmasın. Bu duygu ve düşüncelerimle Kurban Bayramı’nın, milletimize ve değerli Seferihisarlı hemşerilerimize sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyor, şehit yakınları ve gazilerimiz başta olmak üzere tüm kamu görevlisi arkadaşlarımızın, sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarımızın bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve selamlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)