Seferihisar Emlak

Yeni Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Seferihisar için müjdeli haberler veren İlçe Başkanı Aydın öncelikle Seferihisar’ın en önemli problemlerinden biri olan yol çalışmaları hakkında bilgi verdi.

“Seferihisar’a 25 milyon liralık yatırım”

Seferihisar İzmir yolu Kuşadası Caddesi’nde süren yol çalışmaları için Seferihisar’a 25 milyon liralık yatırım yapıldığını belirten Başkan AydınSeferihisar’da başladığımız hiçbir projeyi yarım bırakmadık. Seferihisar’da yol sorunu ortadan kalkana kadar çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yeni Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut’a, Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak Seferihisar’da gerçekleştirmeyi planladıkları projeleri de anlatan Aydın Seferihisar İzzet Gül Stadyumu’nun vatandaşların hizmetine açıldığını da dile getirdi.

Seferihisar’a vergi dairesi geliyor

İzmir’de vergi dairesi olmayan üç ilçeden bir tanesi olan Seferihisar’a vergi dairesi geleceğini müjdeleyen Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet AydınKonuyu takibimiz ve önemli çabalarımız doğrultusunda, Seferihisarımız’a da Vergi Dairesi açılacak” dedi.

Seferihisar’da iş istihdamına ciddi önem veren Başkan Aydın Seferihisar’da yaşayan roman vatandaşlar için Tarım ve Orman Bakanlığı’yla anlaşma imzalandığını belirtti. Anlaşma kapsamında Seferihisar’da yaşayan roman vatandaşlar bakanlık için sepet üretimine başlayacak.

Sıcak ve nazik ağırlamasından dolayı Başkan Aydın’a teşekkür eden Mustafa KarabulutBaşkan Aydın’ın Seferihisar için yaptıkları takdiri hakediyor. Bundan sonraki projelerinde de kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Son Güncelleme : 29 Mart 2021 9:01