fbpx

AK Parti merkez seçim bürosunu açtı.

AK Parti merkez seçim bürosunu açtı.
Yayınlanma tarihi : 01 Mart 2014 11:33 - Güncellenme tarihi : 03 Eylül 2015 11:33

Pazar yeri girişinde açılışı yapılan seçim bürosuna çok sayıda vatandaşın yanı sıra İzmir Milletvekili Ali Aşlık, Ak Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay Eski Milletvekili ve Urla meclis üyesi adayı Tanju Çolak…

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hamit Nişancı açılışta yaptığı konuşmada  “Bugün hepimiz için hayırlı bir gün. Hizmet etmeye ilçemize projelerimizle değer katmaya geliyoruz. Kimseyle kavgamız yok. Kişisel olarak kimseyle sorunumuz yok. 10 sene yaptıklarımız ortada. Eserleri ve hizmetleri ile anılan bir ekibiz. 31 Mart itibariyle de kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Haber Mehmet Orşahin, fotoğraflar Caner Güney

Soyer’e yüklenen Nişancı: Tunç beyde bulduklarınızı bende, benim anlayışımı Tunç beyde bulmanız mümkün değil. Tüm ilçemizi hiçbir bölge ayırmaksızın eşit şekilde hizmet etmek için göreve talibiz. Halk sandıkta kararını verecek. Anı evlerini yemek tariflerini proje olarak düşünen ve bunların ilçemize değer kattığına inananlar oyunu Tunç beye verebilir. Ama ilçemizin somut olarak eksikliklerini giderecek, sağlam projeler üretecek, bu halka hizmet edecek ve bir belediye başkanı olarak her zaman halkın yanında olan ve ilçenin geleceğini düşünenler bizim yanımızda olacak. Çok büyük projelere hep birlikte imza atacağız. Önümüzdeki günlerde meydanlarda evlerde bunları halkımıza anlatacağız’ dedi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)