Seferihisar Emlak

Seferihisar Belediye Kültür Merkezi’nde 14.30’da başlayan Danışma toplantısına AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Hayrettin Uçak, Seferihisar Koordinatörü Ferhan Eroğlu, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Seferihisar Belediye Meclis Üyeleri Ümit Cingöz, İsmail Bazan, Serdal Yersel, AK Parti Seferihisar Kadın Kolları Başkanı Güler Boler, AK Parti Seferihisar Gençlik Kolları Başkanı Hakan Özdemir, Mahalle Başkanları, önceki dönemlerde çeşitli kademelerde görev almış AK Parti üyeleri, MHP İlçe Başkanı Ahmet Şeremet, MHP Seferihisar Belediye Meclis Üyesi Ahmet Mirze, MHP İlçe Teşkilatı ve çok sayıda Seferihisarlı yurttaşlar katıldı.

Toplantı tarihi belli olduğu gün Seferihisar’daki Çağan Irmak Salonu’nun tahsisi için belediyeye başvuru yaptıklarını ancak salonun çatısının çökmüş olduğundan dolayı kendilerine tahsis edilmediğini söyleyen AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Aydın, “Salon neden tahsis edilmedi  diye araştırdığımda çatının çökmüş olduğunu, yaklaşık 1 senedir de yapılmadığını öğrendim. Bu ara Yazarlar Evi’nde de bir çatı çökme durumu yaşanmıştı. Yaklaşık 13 yılda Seferihisar’a topu topuna iki bina yaptılar onların da çatısı çöktü” diyerek belediyeyi eleştirdi.

“Seferihisar’a yolundan hastanesine, ne hizmet geliyorsa sizler ve bizler sayesinde geliyor” diyen Aydın, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bu salondaki insanların çabaları sonucunda bir gün Büyükşehir Belediyesi de Seferihisar’a hizmet getirmek zorunda kalacak. Tabii bu hizmet onları çapı ve vizyonu ile sınırlı olacak. AK Parti Seferihisar’da çok güçlü bir güç ve bu güç karşısında ne Seferihisar Belediyesi, ne de İzmir Büyükşehir Belediyesi kayıtsız kalamaz.”

“SEFERİHİSAR YAŞANMAZ OLUR”

İlçenin eksiklerinin hızla çözüme kavuşturulması için görüşmelere devam ettiklerini ifade eden Aydın, “Seferihisar’ın hizmete ihtiyacı var. Seferihisar büyüyen bir ilçe her geçen gün büyüyor Seferihisar hizmet alamazsa Seferihisar yaşanmaz bir yer olur. AK Parti olmasa Seferihisar yaşanmaz bir yer olur! Şöyle bir son yıllara bakın Seferihisar’a tüm gelen hizmetler AK Parti Seferihisar teşkilatının çabaları ile geldi. Yaşanan tüm sorunlara biz müdahale ettik. Sorunların çözümü noktasında müdahil olduk, çözüm önerilerimizi sunduk. Ankara’ya birilerini şikayet etmek ya da ihale almak için gitmedik! Bunun içindir ki; her Ankara ziyaretimizden bir proje ile döndük. Şu açık ve net Seferihisar’a yatırım ve hizmet geliyorsa hükümet aracılığıyla geliyor. Seferihisar Belediyesi hizmet üretemiyor. Seferihisar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden hizmet alamıyor” dedi.