fbpx

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Nişancı’nın Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Nişancı’nın Yeni Yıl Mesajı
Yayınlanma tarihi : 30 Aralık 2015 7:18 - Güncellenme tarihi : 29 Eylül 2016 4:37

Nişancı; yeni yıl mesajında, “Bütün insanlığa, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Hamit Nişancı, “yeni yılın devlet nezdinde meyveleri toplayacağı bir yıl olması dileğimdir” dedi.İşte Hamit Nişancı’nın yeni yıl masajı;

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Hamit Nişancı Yeni Yıl mesajında; 2015-2016 Yılının Ülkemize, Milletimize, Bütün insanlığa, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimle MUTLU YILLAR dilerim. 2016 yılında Devlet nezdinde bütün meyveleri toplayacağımız bir yıl olması ümidiyle, bütün çabalarımızın bu yönde olacağını temenni ederim.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı

Hamit Nişancı

 

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (4)
 • ERDEM KARADUMAN dedi ki:

  CİHAN HANGİ ADALETTEN BAHSEDİYORSUN GÜNEYDOĞU KAN AĞLIYOR ASKER POLİS ŞEHİT EDİLİYOR EŞLER ÇOÇUKLAR BABASIZ KALIYOR SENİN ADALETİN BUYSA DEFOL GİT HDP ANÇAK SENİN GİBİLRİ KABUL EDER.

 • asaf akat dedi ki:

  Bir egeli, bir seferihisarlı hdp li olamaz. Aynı şekilde bir hdp’li adaletten bahsedemez.

 • SEFA YILMAZ dedi ki:

  CİHAN SEN İSTİFA ETSEN NE OLUR KALSAN NE OLUR SEFERİHİSAR PİYASASINDA 1 SAKIZ DAHİ ALAMIYACAK KADAR BOŞ BİR VE KIREDİSİZ İNSANSIN SENİN BU İÇEDE OLMAN BİLE BİZLERİ RAHATSIZ EDİYOR EŞİNE VE SANA HDP SANADA BU PARTİ YAKIŞIR.

 • CİHAN ELÇİ dedi ki:

  Ben bir Yılmaz Güney hayranıyım. Akp politikalarına on üzerinden 1 puan dahi vermeden akp den istifa ettim. Hdp ile yola devam. Adaletin olmadiği bir ülkede hizmetten bahsedilemeyeceği gibi hiçbir şey tesis edilemez… Bir egeli seferihisarlı olarak eşim pınar hanım hdp eşbaşkan adayıdır.