fbpx

AK Parti’den Seferihisar’da toplantı: “Yollar çukurlarla dolu”

AK Parti İzmir tarafından ‘Yarımada Bölgesi Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' Seferihisar'da düzenlendi.
AK Parti’den Seferihisar’da toplantı: “Yollar çukurlarla dolu”
Yayınlanma tarihi : 31 Temmuz 2022 3:51

Düzenlenen toplantıya AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Yarımada Bölge İlçe Başkanları, İlçe Yerel Yönetimler Başkanları ve Bölge Belediye Meclis Üyeleri katıldı. Toplantıda meclis üyelerinin faaliyetleri ve hedefleri konuşuldu.

Toplantıda önemli mesajlar veren AK Partili Kerem Ali Sürekli Seferihisar’ın alt yapı sorunlarıyla boğuştuğunu belirterek: “Seferihisar’da enkaz devralmış bir belediye başkanı var, Tunç Soyer 600 milyon lira borçla bıraktı ve ilçede satılacak bir şey bırakmadı. Seferihisar’ın adını unuttu, vatandaş ilçenin adını ‘Safarihisar’ koymuş, yollar çukurlarla dolu, içler acısı halde. Soyer, satma alışkanlığını İzmir’e de getirdi. Şimdi de İzmir’in mallarını satıyor. Allah yardımcımız olsun. Az kaldı, Seferihisar’ın makus talihinin değişmesine az bir zaman kaldı ve inşallah bu sefer yarım kalan hikayeyi tamamlayacağız. Engelleniyoruz siyasetinin hepsi yalan ve algı operasyonu gezip tozmaktan çalışmaya fırsat bulamıyorlar. Devletimizden aldıkları pay yüzde 500 artmasına rağmen, kamu yararına istedikleri tüm destekleri vermemize rağmen algıdan vazgeçmediler. Vatandaşımız her şeyin farkında” dedi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (1)
  • Ziya Uğur dedi ki:

    Ülkede satacak bir şey bırakmayan, deresini kurutan, ormanını yakan, toprağının altını üstüne getiren parti mensubu mu söylüyor bunları? AKP’nin politikası algı yönetiminden ibaret zaten, kişisel menfaatiniz yoksa hiç bir iş yapmazsınız. CHP sağa kaydığından beri ülkemiz için bir umut değil, bunu biliyoruz. Kötünün iyisi işte. Ama siz AKP’liler habis kanser hücresisiniz. Açgözlü, doymak bilmeyen görgüsüzlersiniz.

    2
    4