fbpx

AK Partili Vekil Mahmut Atilla Kaya’dan Seferihisar Spor Salonu’nda inceleme

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ve AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın yeniden yapılacak olan Seferihisar Kapalı Spor Salonu'nda incelemelerde bulundu.
AK Partili Vekil Mahmut Atilla Kaya’dan Seferihisar Spor Salonu’nda inceleme
Yayınlanma tarihi : 22 Eylül 2022 11:05

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve teşkilat üyeleriyle birlikte Seferihisar’da ziyaretlerde bulunan vekil Kaya’nın bir durağı da yıkılıp yeniden yapılacak olan Seferihisar Kapalı Spor Salonu oldu.

“SÜRECİ HIZLANDIRACAĞIZ”

Tesiste incelemelerde bulunan AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya: “Hükümetimizin ve partimizin buradaki sesi ve eli olan ilçe başkanımız Ahmet Aydın, Seferihisar’da yaptığı çalışmalar ve burada yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek girişimlerle Seferihisar’ı olduğundan daha iyi bir noktaya taşımak için var gücüyle çalışıyor. Biz de ona ve Seferihisar’a tüm desteğimizi veriyoruz. Bugün buradaki ihtiyaçları da bizzat yerinde gördük. İlçe spor müdürümüz Arzu Yıldırım’dan da bilgi aldık. Kapalı spor salonunun yeniden yapımı sürecinin hızlandırılması için gerekli görüşmelerimizi yaptık” dedi.

“YAKINDAN DONANIMLI BİR SALONA KAVUŞACAĞIZ”

Vekil Kaya’ya Seferihisar’a olan ilgisi için teşekkür eden AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın: “Vekilimiz, Seferihisar’ımızı her zaman yakından takip ediyor ve bize destek oluyor. Bizler Seferihisar’ı olduğundan daha iyi bir noktaya getirip hak ettiği hizmetlere kavuşması için çaba gösteriyoruz. Bu noktada tüm kurumlarla temas halinde koordineli bir çalışma yürütüyoruz. Vekilimiz de sürecin hızlandırılması için bize destek oldu. Seferihisar yakında yepyeni ve donanımlı kapalı spor salonuna kavuşacak” dedi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)