fbpx

Bakan Kurum ve Bakan Soylu’dan Seferihisar’a sürpriz ziyaret

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu son dakika program değişikliği ile Seferihisar’a geliyor.
Bakan Kurum ve Bakan Soylu’dan Seferihisar’a sürpriz ziyaret
Yayınlanma tarihi : 20 Nisan 2022 1:45

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu son dakika program değişikliği ile Seferihisar’a geliyor. TOKİ Seferihisar Etabındaki çalışmaları inceleyecek olan bakanlar, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’la özel bir görüşme yapacak.
Depremzede vatandaşlar ve AFAD çalışanları ile iftar programı için İzmir e gelecek olan Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, iftar öncesi Seferihisar heyeti ile bir araya gelerek Seferihisar’daki çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alması planlanıyordu. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin ve İl Yönetimi hazırladığı bilgi notu sonrasında bir son dakika değişikliği ile Bakan Kurum ve Bakan Soylu Seferihisar’a gitme kararı aldı. Bakanların güncellenen programına göre heyet, 16.00’da Seferihisar TOKİ’de olacak. TOKİ çalışmalarının incelenmesinin ardından AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ile görüşecek. Başkan Aydın’ın Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Seferihisar’a özel bir sunum yapacak.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)