fbpx

Başkan Aydın’dan Ankara ziyareti! Gündemde önemli başlıklar var….

Başkan Aydın’dan Ankara ziyareti! Gündemde önemli başlıklar var….
Yayınlanma tarihi : 15 Haziran 2022 10:19

Seferihisar AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Seferihisar Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet İpekçi ile birlikte Ankara ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretin gündeminde Ürkmez’de yapılması planlanan Sanayi Sitesi, Sığacık’ta Millet Bahçesi ve Seferihisar TOKİ Projesi vardı.

ETİMESTUGAT’A ATANAN KAYMAKAMA ZİYARET

Ankara ziyaretine Başkan Aydın, AK Parti Seferihisar Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet İpekçi ile birlikte Ankara Etimesgut’a atanan Seferihisar Kaymakamı Dr. Naci Aktaş’ı ziyaret ederek başladı.

“SANAYİ SİTESİ İÇİN ÇALIŞMALAR İLERLİYOR”

Ziyarette ikinci durak ise Ürkmez-Doğanbey-Payamlı bölgelerindeki sanayi esnafı için yapımı planlanan Sanayi Sitesi için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı oldu. Burada Ahmet Aydın, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Bedestenci ile görüştü. Ziyaret ardından AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın: “Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Mehmet Bedestenci ile Ürkmez-Doğanbey-Payamlı bölgelerimizdeki sanayi esnafımız için yapımı planlanan Sanayi Sitesi ile ilgili çalışmalar ve gelişmelerle ilgili görüştük. Sanayi esnafımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda esnafımızın son derece memnun olacağı bir proje ortaya koyuyoruz. Ürkmez Sanayi Sitesi çalışmaları emin adımlarla ilerliyor” dedi.

VEKİL HAMZA DAĞ ZİYARET EDİLDİ

AK Parti Genel Merkez’de de temaslarda bulunan Aydın ve İpekçi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ı ziyaret etti. Ankara programının ikinci günü Seferihisar için önemli başlıklarla devam edecek.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)