fbpx

Başkan İsmail Yetişkin: Sosyal medya hesaplarımız trollerin saldırısı altında​

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ilçede altyapı çalışmaları nedeniyle yaşanan yol sorunu hakkında bir açıklamada bulundu.
Başkan İsmail Yetişkin: Sosyal medya hesaplarımız trollerin saldırısı altında​
Yayınlanma tarihi : 05 Nisan 2022 6:00

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ilçede altyapı çalışmaları nedeniyle yaşanan yol sorunu hakkında bir açıklamada bulundu.  Başkan İsmail Yetişkin açıklamasında: “Sosyal medya hesaplarımız bir takım trol hesapların saldırısı altında. Altyapı çalışmalarını siyasi rant malzemesi olarak kullanan bu kişi veya yapıları Seferihisar için daha sorumlu olmaya davet ediyorum” dedi.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin mağduriyetin giderilmesi için çalıştıklarını belirterek: “Bir süredir devam eden asbestli su borularının yerine temiz su borularının döşenmesi ve doğalgaz çalışmaları sebebi ile ilçemizde altyapı çalışmaları devam etmektedir. Bu sebeple Seferihisar’da ana arterler ve ara sokaklardaki yolların kullanımında çeşitli aksamalar olduğunun farkındayım.  Hemşehrileriminmağduriyetinin bir an önce sonlanması ve bu sürecin en hızlı şekilde bitirilip üst yapı çalışmalarının tamamlanması için ben ve ekibim İZBETON, İZSU ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Tunç Soyer ile yoğun bir mesaideyiz.  Fakat üzülerek gözlemliyoruz ki sosyal medya hesaplarımız bir takım trol hesapların saldırısı altında. Altyapı çalışmalarını siyasi rant malzemesi olarak kullanan bu kişi veya yapıları Seferihisar için daha sorumlu olmaya davet ediyorum” dedi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)