Seferihisar Emlak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Seferihisar Belediye eski Başkanı Tunç Soyer, ilçedeki mahalle muhtarlarıyla toplantı yapmak için Seferihisar’a geliyor. Soyer, yarın(27 Şubat Perşembe), Seferihisar mahallelerinin muhtarlarıyla bir araya gelecek ve bilgi alışverişinde bulunacak.

İzmir’e bağlı 18 ilçenin 871 muhtarıyla bir araya gelme hedefiyle yola çıkan ve şu ana kadar Kınık, Bergama, Urla, Tire ilçelerinde muhtarlarla bir araya gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yarın Seferihisar’da görevli muhtarla bir araya gelecek.

MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA BULUŞACAK
Büyük Başkan Tunç Soyer’in yarın Seferihisar’a seyyar makam aracılığıyla gelmesi, toplantı öncesi ya da sonrası Sığacık’ta vatandaşlarla da bir araya gelmesi, Haziran ayı içinde Sığacık Bölgesi’nde dalış turizmi için batırılması düşünülen uçak ile ilgili yerinde inceleme yapması bekleniyor.
Şu ana kadar dört ilçenin muhtarıyla ile bir araya gelen Soyer’in yarın gerçekleştireceği toplantının, öncekilere göre daha farklı konseptte geçmesi bekleniyor. Toplantıya katılacak çoğu ismi yakinen tanıyan Başkan Soyer’in, mahallelerde yürüyen projeler, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili nokta atışı yapması bekleniyor.
Sorunların yerinde tespit etmek ve bu sorunlara hızlı çözüm üretmek amacıyla muhtarlarla bir araya gelen Başkan Soyer’in, kendinin yanı sıra yarınki toplantıda tüm üst düzey yöneticilerinin de hazır bulunması bekleniyor.