Seferihisar Emlak

Seferihisar’da iki dönem yaptığı başarılı belediye başkanlığının ardından CHP’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığını üstlenen Tunç Soyer, Yeni Haber ve seferihisar.com genel yayın yönetmeni Mustafa Karabulut’un ziyaretinde ‘Seferihisar’ı çok özlüyorum’ dedi.

Seferihisar’ın Soyer ailesinin kalbinde müstesna bir yerinin olduğunu kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Seferihisar’ı, iki yılda hizmet sırası bekleyen değil, hizmet alan bir ilçe haline getirdiklerini söyledi.

Mustafa Karabulut’un bir anda ortaya çıkan rahatsızlığı ve altı ay süren tedavi süreci nedeniyle gecikmeli olarak gerçekleşen ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde, Soyer’in Seferihisar Belediye Başkanlığı döneminde ilçeye yapılacak hizmetler noktasında sık sık bir araya gelen Soyer ve Karabulut’un görüşmesinde ağırlık yine ilçenin sorunları ve beklentilerdi.

Başkan Tunç Soyer ile Mustafa Karabulut’un  sohbetinin perde arkasını, Mustafa Karabulut’un “Tunç Soyer ile 38 dakika” başlığı altındaki köşe yazısında okuyabilirsiniz.