fbpx

Başkan Soyer’in anneler günü ziyareti

Başkan Soyer’in anneler günü ziyareti
Yayınlanma tarihi : 08 Mayıs 2016 8:55

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Anneler Gününde, Huzur İkinci Bahar Yaşlı Bakım Eviini ziyaret etti.  Birer buket çiçekle ziyareti gerçekleştiren Başkan Soyer, annelerle uzun süre sohbet etti.

Her Mayıs ayının ikinci pazarı tüm dünyada kutlanan Anneler Günün de, Seferihisar’da tedavileri devam eden anneler de unutulmadı. Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, AB Erasmus Projesi “Gençlik Çalışanı Yetiştirme Projesi” kapsamında ilçede bulunan Türk Kızılayı İzmir Şubesinden 30 gönüllü gençle birlikte Huzur İkinci Bahar Yaşı Bakım Evi’ne gitti.

SAMSUNG CSC

Yaşlıları ziyaret eden Başkan Soyer, 15 anneye de çiçek vererek Anneler Günü’nü kutladı. Yaşları 18-27 arasında değişen 30 gönüllü gençle birlikte yaşlılarla sohbet eden Başkan Soyer, Kızılay gönüllüleri gençlerinin yaşlılar için verdiği mini konsere de eşlik etti.SAMSUNG CSCZiyaret sonrası açıklama yapan Başkan Soyer;” Anneler Günü çok özel bir gün. Burada tedavileri devam eden büyüklerimize hem biraz moral vermek hem de yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Bizimle birlikte olan Türk Kızılayı gönüllerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. En başta, eli öpülesi, baş tacı edilesi, rahmetle anılası analarımızın, sonra anne-baba olmayı birlikte tattıklarımızın ve bizden olma müstakbel annelerimizin velhasıl tüm kadınlarımızın Anneler Günü kutlu olsun” dedi.SAMSUNG CSC

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)