Seferihisar Emlak

İzzet Gül Stadyumu’nun Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından modernize edilmesinde son aşamaya gelinmesiyle ilgili haberin dün Yeni Haber Gazetesi’nde yayınlanmasıyla organize bir saldırı başlatıldı.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, İlçe Spor Müdürü Aydın Uyanık’a Seferihisar Masterlar Dernek Başkanı Evrim Ataman ile birlikte ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretin yerel medyada haber olmasının ardından bir grup tarafından haber siteleri yorum bombardımanına tutuldu.

Bir kısmı hakaret içeren yorumlarda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın projesi olduğu gerekçesiyle Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’in ziyareti eleştirildi. İlçe Spor Müdürü’nün belediye başkanını karşılaması gibi siyaset üstü birçok konu troller tarafından aynı kalemden çıkmışçasına hedef alındı.

BASIN MENSUPLARI ARANDI

AK Parti yönetiminde görev yapan bir ismin de basın mensuplarını arayarak Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’in ziyaret haberine AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın da eklenmesini istedi.

Konuyla ilgili görüşünü aldığımız Başkan Yetişkin, “İlçemize kim hizmet yaparsa yapsın, siyaset gözetmeden elimizden gelen desteği veririz. Seferihisar’ın çıkarları benim için siyasetten önce gelir. Takdir kamuoyunun” dedi.

EVRİM ATAMAN’DAN SERT TEPKİ

Seferihisar Masterlar Dernek Başkanı ve Basın Derneği Başkan Yardımcısı Ataman, Twitter hesabından yaşananlara sert tepki gösterek şunları söyledi: