Seferihisar Emlak

Bir iftar yemeğindeyim. Kimisi 2009 yerel seçimlerinde kimisi 2009 ve 2014’te Hamit Nişancı’yı destekleyip, 2014’ten sonra aydınlanmayla biranda koyu CHP’li olan 5 kişi bir araya gelir.

Söylediklerinizi duyar gibiyim; yok canım çıkar için değil, parti sevgisi için bir aradalar.

5 koyu partili arkadaşımız Osman Ürkmez, Hüseyin Ercan ve Erbay İndağ’a selam veren, yanından geçen, göz teması kuran ne kadar belediye personeli varsa aralarında mahkeme kurup, hop infaz ederler.

Masanın altından duyduklarıma göre:

Hamit döneminin meşhur futbol takımı içinden, dönemin fanatik Anaplısı, şimdi CHP yönetim kuruluna kadar girmeyi başaran kökten(!) CHPli genç, kendisinden 20 yaş büyük kişiye ilk fırçayı atar: Sen niye yanlış sularda yüzüyorsun? Niye Osman Ürkmez’e selam verdin?

Emektar partili müdür: Bu kişiler bizim partilimiz değil mi? Niye partilileri ayrıştırıyorsunuz? Bu partimizi böler. Kendi insanımıza selam vermek, konuşmak suç mu?

Osman Ürkmez’i Tunç Soyer’e, Tunç Soyer’i Hüseyin Ercan’a, Hüseyin Ercan’ı Tunç Soyer’e kötüleyip herkese yaranmaya çalışan eski belediyeci: Suç tabi. Hem onlar Aziz’ci. Sen onlara selam veremezsin, yanlış sularda yüzüyorsun.

A be eski belediyeci kardeşim, git Ercan’a “bunlar hırsız” de, diğerine git “Başkanım bunlar hayın” de… Pes vallahi…

Tunç Başkan’cım, yılların Köstebeğiyim, dikkat etmen gereken kişiler bunlar. Devir değiştiği zaman bi bakmışsın, hooopp Sen Tunç Soyer’le konuşmuşsun, Tunç Soyer’e selam vermişsin diye bir anda sorgu memurluğunun şekli değişebilir. Eeee tecrübe konuşuyor. Bir zamanlar da aynı veya benzer kişiler Hamit Nişancı lehine mahkeme kuruyorlardı 🙂

Son Güncelleme : 13 Haziran 2018 21:34