Seferihisar Emlak

Cumhur İttifakı’nın seçim koordinasyon merkezi açıldı.

Açılışa milletvekili Hamza Dağ da katılarak konuşma yaptı. Dağ, “Belediyenin maaşları ödeyemediğini duyuyorum. Nişancı 2001 krizinde bir gün aksatmadan işçi maaşlarını ödemiştir. Nişancı, ne vaat ediyorsa arkasında hükümetimiz var” dedi.

Katılımın oldukça yüksek olduğu açılışta konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, “Bu kalabalık bize değişim mesajı veriyor. Kimsenin ötekileştirilmediği ve yaşam kalitesi yüksek bir Seferihisar için geliyoruz” dedi.

Hamit Nişancı yaptığı konuşmaya Hamza Dağ’a teşekkür ederek başladı. “İlçemizde belediye başkanlığına talip olmuş tüm değerli aday arkadaşlarıma başta Cumhuriyet Halk Partisi Adayı İsmail Yetişkin’e ve diğer arkadaşlara Centilmence bir yarış olmasını diliyorum” diyen Nişancı sözlerine şöyle devam etti: Sizler beni bizler sizi çok iyi biliyoruz. Biz bu gönül sözleşmesini çok önceden imzaladık. Şimdi görüyorum ki ilçemiz on yıldır yönetildiği yönetimin hizmet getirememesinden şikayetçi. Sebebi bu arkadaşlarımızın heyecanlarını kaybetmiş olmalarıdır. Konsantrasyonlarını kaybetmiş olmalarıdır. 4 – 5 yıldan buyana bir başka koltuk peşinde koşan birinin bulunduğu ilçeye yol su, okulu çocuğu genci yaşlısını gençlerini unutulduğunu gördüm. Şurdan Turabiye Mahallesine gitmek imkansız hale geldi. Ürkmez’deki yol alt yapı sorunlarını anlatmama gerek yok. Hepimiz yaşadık. İki seçim kazandık, iki seçim kaybettik. Kaybettiklerimizden ders aldık. Kendi özelleştirimizi yaptık. Park, yol alt yapı sorunlarını çözeceğim. Bu ilçe nefes almıyor. İmardan dolayı ciddi sıkıntılar var. Bu ilçedeki trafik ve yol sorununu çözeceğim. Otopark projelerimi yıllar öncesi söylemiştim. Pazar yeri olan bölümünü de katlı otopark yapacağız. Her mahallenin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Sorunları çözmek için geliyoruz.