Seferihisar Emlak

İlçemizin tanınan isimlerinden ve Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt İşçiler’in otomobili kurşunlandı.

29 Aralık 2020 tarihi akşam 21.30 sularında Bayraklı’da gerçekleşen olayda saldırganların kimliği veya kimlikleri henüz belirlenemedi. Gelecek Partisi İl Başkanı Cüneyt İşçilik ve danışmanının bulunduğu araca yönelik saldırıda herhangi bir yaralanma yaşanmadı. Polis, saldırıyı gerçekleştirenleri tespit etmek için soruşturma başlattı.

Daha önce defalarca tehdit edildiği ögrenilen İşçilik’in aracına hareket halindeyken ateş açıldığı belirtildi. Bu olayın ardından İşçilik, emniyette ifade verdi.

BEYAZ OTOMOBİLLE OLAY YERİNDEN UZAKLAŞMIŞLAR

Saldırıda olay yerini incelemeye gelen polis ekipleri, geniş çaplı bir soruşturma başlatırken, Olay Yeri İnceleme ekipleri de bölgede inceleme başlattı. İncelemelerin sonucunda Cüneyt İşcilik’in aracına 4 kurşunun isabet ettiği ortaya çıktı.

Olaydan yara almadan kurtulan İşçilik’in ifadesine göre saldırıyı yapan kişi veya kişilerin beyaz bir otomobil ile olay yerinden uzaklaştıkları öğrenildi. Bu ifadeyle birlikte çevre yolu üzerinde bulunan kameralar incelenmeye alınarak suçu gerçekleştiren kişi veya kişileri aramaya yönelik çalışmalara başlandı.