Seferihisar Emlak

Belediye Başkanı Tunç Soyer ve DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan bir araya geldi. Özer Orhan Seferihisar’a şube açmak istediklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, biraraya geldiler.

“DenizBank Bize Bu Kapıyı Açtığı İçin Memnunuz”

Tunç Soyer, “Bu topraklar çok verimlidir ve çok daha fazlasını üzerinde yaşayan insanlara yaşatabilir. Bütün mesele ne kadar çok birbirimizle konuşabileceğimiz ve ne kadar çok birbirimize destekte bulunduğumuzdur. Normalde iki kurumun bir araya gelmesi çok zordur. DenizBank bu kapıyı bize açtığı için çok memnunuz.” diyerek duygularını ifade etti. DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan ise Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür ederek “Seferihisar’ın kendi şahsımda farklı bir anlamı var. Çünkü İzmir’liyim. Urla’da yaşıyorum. Seferihisar bizim kardeş ilçemizdir. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bir ilçedir. Henüz şubemiz yok. Fakat çok arzu ediyoruz” diyerek yakın bir zamanda şube açmak istediklerinin müjdesini verdi.

Seferihisar İle İlişkiler Gelişecek

Orhan, konuşmasının devamında ise duygularını şu şekilde ifade etti: “Bankacıların yıllardır uzak durduğu sektörler olmuştur. Bunlardan bir tanesi tarımdır. Bu yüzden ülkenin tarımda örgütlenmeye ihtiyacı olduğunu vurguluyoruz. Dolayısıyla çiftimize 10 yıldır hizmet veriyoruz.

Artık çiftçimizin olduğu çok küçük yerleşim yerlerinde bile şubeler açmaya başladık. Yine aynı şekilde bankacılığın uzak durduğu bir diğer sektörde belediyelerdir. Aslında gördük ki belediyeler korkulması gereken yerler değildir. Avrupa ile kıyasladığımız zaman belediyelerimizin çok da iyi bir konumda olduklarını fark ederiz.

Biz ülkemiz deki birçok belediye ile çalışmalara başladık.

Seferihisar Belediyesi ile de ilişkilerimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Çünkü burada Başkanımızın özellikle tarım tarafındaki çabalarını takdirle izliyorum. Hem tarım tarafında hem diğer yönleriyle işbirliğimizi geliştirmek arzusundayız.”

Son Güncelleme : 03 Eylül 2015 19:15