Seferihisar Emlak

Deva Partisi İl Başkanı Seda Kaya Ösen, Deva Partisi Seferihisar İlçe Başkanı Emin Yüce ile Seferihisar esnafını ziyaret ederek esnafın taleplerini dinledi.

İl Başkanı Ösen, Deva Partisi İzmir Başkanlığının yaptığı çalışmalar hakkında esnafa bilgi verdi. Seferihisar için yapılması gerekenler hakkında esnafla fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Ösen, Deva Partisi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirterek esnafın yaşadığı sıkıntıların farkında olduklarını; Seferihisar esnafının sorunlarıyla özel olarak ilgileneceklerini söyledi. Deva Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Emin Yüce ve Medeni Çiftçi’de, Seferihisar halkının her daim yanında olduklarını belirttiler.

Deva Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Medeni Çiftçi, ‘’İlçemiz için neler yapılabilir, onları konuştuk. Hangi görüş ve düşüncede olursak olalım amacımız Seferihisar’ımıza hizmet etmektir. İnşallah hep birlikte el ele vererek çalışacağız. Bu tür ziyaretlerin ilçemizin gelişmesine önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz’’ dedi.

Son Güncelleme : 03 Nisan 2021 9:23