Seferihisar Emlak

Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi’nin İzmir İl Başkanlığı görevini Seferihisarlı Cem Kavur yapıyor.

İzmir’de bankacılık sektöründen emekli olduktan sonra aile şirketlerinde iş insanı olarak ticaret hayatına devam eden Kavur, bunların yanı sıra Ege Toplumsal Düşünme ve Gelişme Derneği ile İzmir’de birçok toplumsal projeye imza attı.

Kavur, 2014 yerel seçimlerinde Güzelbahçe Belediye Başkan adayı olmuştu.

“İzmir her şeyin en iyisine layık”

Başkan Kavur, “İzmir’in en iyisine layık olduğunu düşünüyorum ve bunu sağlamak adına çalışmalarıma devam edeceğim” ifadelerinde bulundu. Kısa zamanda İzmir halkının gözüne girmeyi başaran Cem Kavur şunları söyledi: Kısa sürede partimizin İzmir yapılanmasını tamamladık. İzmir başka şehirlere benzemez. Bir Mardinli ya da Samsunlu kardeşimizi İstanbul’a götürün, 10 sene sonra onlar yine Mardinli, yine Samsunlu’dur. Aynıdır, değişmez. Ancak aynı kişileri İzmir’e getirin, çok değil 6 ay sonra “İzmirliyiz” demeye başlar. İzmir, özgürlükler şehridir. Bu kent gelen herkesi İzmirli yapar. Biz bu değişmiş olan durumu, kutuplaşmayı kaldırmak istiyoruz. Yine eskisi gibi hep birlikte İzmirli olmak istiyoruz. Herkesi de Gelecek Partisi’ne davet ediyoruz”.

Öte yandan, Gelecek Partisi Seferihisar İlçe Başkanlığı’na Halil Budak atandı. Budak, tüm Seferihisarlıları partiye davet ederek “İlçe binamız Yapı Kredi Bankası’nın üstünde, Çarşı Meydanı’nda yer alıyor. Siyasi görüş farketmeksizin tüm Seferihisarlıları ilçe başkanlığı binamıza çayımızı içmeye bekliyorum” dedi.