fbpx

Hayrettin Uçak’tan önemli açıklamalar

AK Parti İzmir 1. Bölge Başkanı Hayrettin Uçak, haber merkezimizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.
Hayrettin Uçak’tan önemli açıklamalar
Yayınlanma tarihi : 10 Eylül 2020 9:38

AK Parti İzmir 1. Bölge Başkanı Hayrettin Uçak, haber merkezimizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

Uçak, Seferihisar’a ve yarımadaya son yıllarda yapılan devlet yatırımlarına dikkat çekerek, yarımadanın çekim merkezi olması için seferberlik başlattıklarını ifade etti.

“YANAN ORMANLAR AĞAÇLANDIRILACAK”

Uçak, bu sene orman yangınlarındaki artışa dikkat çekerek, söndürme helikopterlerinin yanında Orman Bölge Müdürlüğü’nün yangına müdahale uçağıyla büyük faciaların önüne geçildiğini belirtti. Hayrettin Uçak, “Ekmeksiz, Çamlık başta olmak üzere tüm orman yangınlarına helikoptere göre daha yüksek su taşıma kapasitesi olan uçakla müdahale edildi. Bu şekilde çok şükür bölgenin tamamen kül olmasının önüne geçildi. Milletvekilimiz Hamza Dağ ile yaptığımız incelemelerden sonra Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ile görüştük. Kısa zaman içinde ağaçlandırma çalışmaları başlatılacak” dedi.

“ANA ARTERLERDE TRAFİK PROBLEMİ KALMAYACAK”

Uçak, “İlçe Başkanımız Ahmet Aydın’ın yakın takibiyle, hızlı bir şekilde tamamlanan yol çalışmalarıyla Seferihisar’a yakışır bir ilçe girişi olacak. Akıllı kavşak, akıllı sinyalizasyonla Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki alanda trafik çilesi olmayacak” dedi.

apkcell.net

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)
casino siteleri