fbpx

İYİ Parti’den Seferihisar Cemevi’ne ziyaret

İYİ Parti’den Seferihisar Cemevi’ne ziyaret
Yayınlanma tarihi : 02 Ağustos 2022 7:23

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’da bazı cemevlerine yönelik gerçekleşen saldırılardan sonra Seferihisar Cemevi’ni ziyaret ettiler.

“SALDIRILARI LANETLİYORUZ”

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci burada yaptığı açıklamadan sonra: “Muharrem ayının ilk gününde Ankara Mamak ta bulunan Şah-ı Merdan Kültür Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği ile Ana Fatma Cemevi ve Çankaya’da bulunan Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Merkezi’ne düzenlenen saldırılar maksatlı,planlı ,milli birlik ve beraberliğimizi bozmak adına yapılmış alçak bir provokasyondur. Türk milletinin birliğini bozmayı amaçlayan bu hain emeller,yine Türk milletinin feraseti karşısında elbet yok olup gidecekler. Karşısında hangi güç ve mahfil olursa olsun, Türk milleti tek vücut olarak bu aziz vatanda var olmaya devam edecektir. Alevi’de biziz, Sünni’de biz, can cana birlikte Türk milletiyiz. Bu vesile ile Ankara’da Cemevlerimize yapılan saldırıları lanetliyor, tüm canlarımıza geçmiş olsun diyorum” dedi.

KARADENİZLİLERDEN ZİYARET

Seferihisar Karadenizliler Derneği Başkanı Haluk Dede ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)