fbpx

İYİ Partili Kürşad Cebeci gazetecilerle buluştu: “Sorunları samimiyetle ele alıyoruz”

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci önemli açıklamalarda bulundu...
İYİ Partili Kürşad Cebeci gazetecilerle buluştu: “Sorunları samimiyetle ele alıyoruz”
Yayınlanma tarihi : 08 Haziran 2022 1:26

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci Seferihisar Seferihisar Anı Evi’nde gazetecilerle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Güzel bir ortamda gerçekleşen toplantıda Başkan Kürşad Cebeci tek tek gazetecilerin sorularını yanıtlayarak onlarla sohbet etti.

“SORUNLARI SAMİMİYETLE ELE ALIYORUZ”

Toplantıda açıklamalarda bulunan İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci: “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Seferihisar’da da yaşanan sorunların farkındayız. Her alanda vatandaşlarımızla iç içeyiz. Onların sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımız ekonomik krizin altında eziliyor. Genel Başkanımız Meral Akşener ve bütün İYİ Parti teşkilatları samimi bir şekilde sorunların çözüme yönelik çalışmalar yapıyor” dedi.

“İŞBİRLİĞİMİZİ BOZMAYIZ”

Seferihisar Yeni Haber Gazetesi’nden Dilek Gürbüz’ün “İYİ Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı CHP İlçe Örgütü’nün zaman zaman gölgesinde kalıyordu. Biz bundan sonra sizlerden de etkinlikler bekliyoruz” şekilndeki sorusuna yanıt vererek: “Seferihisar özelinde de sorunların çözümüne yönelik ilerliyoruz. Yapamayacağımız hiç bir şeyin sözünü vermiyoruz. Biz samimiyeti ele alıyoruz. Zaten kuruluşumuzdan bu yana büyük bir ilerleme kaydettik. CHP ile olan işbirliğimizi bozacak hiç bir şeyin içine girmeyiz” dedi.

“YOL SORUNUNDA BAŞKAN YETİŞKİN’E FAZLA YÜKLENMEYİN”

İlçede yaşanan yol problemine ilişkin açıklamada bulunan İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci: “Sizlerden bir ricam olacak. Seferihisar’daki yol probleminde Başkan İsmail Yetişkin’e fazla yüklenmeyin. Çünkü İlçemizdeki yol sorununda da kurumlar üzerine düşeni yapmadılar. Bunun üzerine de ihale Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’e kaldı” dedi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)