Seferihisar Emlak

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 82, İzmir Enternasyonal Fuarı açılış törenine katılmak için İzmir’e geldi.

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 82, İzmir Enternasyonal Fuarı açılış törenine katılmak için İzmir’e geldi. CHP Genel Başkanı, Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ve Grup Başkanvekili Engin Altay ile birlikte geldiği Adnan Menderes Havaalanı’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İl Başkanı Ali Engin, çok sayıda İzmir Milletvekili’nin yanı sıra yüzlerce aday adayı tarafından karşılandı.

Coşkulu karşılama merasimin sürprizi ise Kılıçdaroğlu’yla birlikte aynı uçakla Ankara’dan İzmir’e gelen Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer oldu. Kılıçdaroğlu ve Soyer’i Ankara’dan beraber geldiğini görenler, Büyükşehir adayı Tunç Soyer mi yorumları yaptı.

Bu durum Kılıçdaroğlu’nu karşılamaya gelen yüzlerce partili tarafından ‘siyasi mesaj’ yorumları yapılmasına neden oldu ve Büyükşehir adayı Soyer’mi sorularına neden oldu.

Diğer yandan havaalanından direkt olarak fuar alanına geçen Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başkan Kocaoğlu ile bir mini-zirve yaptığı öğrenildi. İkili açılış öncesi bir süre görüşme yaptı.

Kıravat renkleri aynıydı.

Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçtaroğlu geçtiğimiz ay Seferihisar’a geldiğinde Başkan Tunç Soyer’in otelinde, yani evinin bitişiğindeki konutta kalmış ertesi günü basın açıklamasında başkan Soyer ile aynı renk kıravatı giymesi gözlerden kaçmamıştı…

Son Güncelleme : 18 Nisan 2018 22:49