Seferihisar Emlak

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından ilk olarak Seferihisar’dan başlayan İZTAŞIT’ta seferler artıyor. Henüz 1 hafta önce başlayan İZTAŞIT seferlerine yoğun talep olması sebebiyle seferlerin saatlerinde Pazartesi’den(6 Ocak 2020) itibaren değişiklik yapılacağı açıklandı.

 

 

 

 

 

BAŞKAN YETİŞKİN: “SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ”
Seçim vaatleri arasında yer alan toplu ulaşım projesinin hayata geçmesinden memnuniyet duyduklarını aktaran Seferihisar Belediye Başkanı ismail Yetişkin, “Dediğimizin her zaman arkasındayız ve bunu en iyi, en düzenli şekilde yapmaya çalışacağız. İZTAŞIT, ilk olarak Seferihisar’da başlayan bir proje ve yerine oturarak en iyi şekilde yayılacak” dedi.
Seferler üzerinde çalışmaların da devam ettiğinin altını çizen Başkan Yetişkin, “Taşıtlarımız oldukça konforlu, güvenli ve İZTAŞIT, ilçemiz Seferihisar’da en iyi şekilde hizmet veriyor. Henüz 1 haftadır hayata geçmiş olan İZTAŞIT seferlerinde herhangi bir aksaklık olursa mutlaka ilgilenip, düzelteceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

PAZARTESİ SEFERLER ARTIYOR!
Bir hafta önce seferelere başlayan İZTAŞIT’a yoğun talebin olduğunu aktaran Seferihisar Minibüsçüler, Otomobilciler ve Şoförleri Esnaf Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı, “Bu talep sebebiyle yeni bir saat düzenlemesi yapıldı ve 6 Ocak’tan itibaren seferleri sıklaştıracak yeni saatleri açıklayacağız. Nerede bir aksaklık olursa, oraya müdahale edeceğiz” diye konuştu.
Seferihisar-F.Altay arası çalışan 985 hattına ek olarak, köylere uğramayan ve yine Seferihisar-F.Altay arası çalışan 975 numaralı hattın da hizmete girdiğini hatırlatan Abacı, “Araçlarımızda sabah ve akşam saatlerinde yaşanan yoğunluk dışında yoğunluk yok ancak bu yoğunlukta da en iyi ulaşımın sağlanması için tüm çabamızı gösteriyoruz” dedi.

İŞTE İZTAŞIT HATLARI:
975 Seferihisar – F. Altay (Ulamış’a girmez)
985 Seferihisar – F. Altay
986 Ürkmez – Seferihisar
987 Ürkmez – F. Altay
989 Orhanlı – Seferihisar
990 Beyler – Seferihisar
991 Çamtepe – Seferihisar

 

 

 

 

 

İZTAŞITIN ÖZELLİKLERİ:
Sekiz metre uzunluğundaki İZTAŞIT, 21’i oturan olmak üzere 60 yolcu kapasiteli. Son teknolojiyle donatılmış, konforlu, Euro 6 emisyon kriterlerine uygun, engelli dostu, klimalı, kameralı ve alçak tabanlı otobüsler, GPRS cihazı sayesinde filo takip sistemine de uyumlu.