Seferihisar Emlak

Seferihisar Belediyesi tarafından kadınlara yönelik “Psikolojiyle Tanışmak” konulu toplantı düzenlendi.

Seferihisar Belediyesi tarafından Tepecik Mahallesi Kadın Emeği Evinde düzenlenen toplantıya, psikolog Aslıhan Değerli, Av. Irmak Değerli ve Stajyer Psikolog Ege Şahin katıldı.

DSC_1786

Toplantıda kadınlar kendi hayatlarından da örnekler verdiler.

DSC_1794

Katılımın yoğun olduğu toplantıda kadınların psikolojiyle tanıştırılması amaçlandı. Seferihisar Belediyesi Psikologu Aslıhan Değerli yaptığı sunumda psikoloji hakkında bilgiler verirken,  psikologların tedavi sürecinde kullandığı yöntemlere de değindi.  Keyifli bir sohbet havasında geçen ve 50’nin üstünde katılımcının bulunduğu toplantıya olan ilgi büyüktü.

IMG_1102

Avukat Irmak Değerli yaptığı sunumda 6284 sayılı kadına şiddetin önlenmesi konulu konuşma yaptı. kadına yönelik şiddetin ne olduğu ve şiddete uğrayan kadınların neler yapması, nerelere başvurması gerektiği hakkında kısaca bilgi veren Av. Irmak Değerli “kadınlarımız koca şiddetine karşı polise veya cumhuriyet savcılığına gitmekten korkmamalı” dedi. Toplantı katılımcıların sorduğu soruların yanıtlanmasıyla tamamlandı.

DSC_1783

Seferihisar Belediyesi Psikologu Aslıhan Değerli yaptığı sunumda psikoloji hakkında bilgiler verirken,  psikologların tedavi sürecinde kullandığı yöntemlere değindi ve katılımcıların sorularını cevapladı.

DSC_1776

Son Güncelleme : 10 Haziran 2019 9:15