Seferihisar Emlak

Sağ bacağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi’nde by-pass ameliyatı geçiren, kısa süreli ev istirahatının ardından da Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrrahisi Bölümü’nde tedavisine devam edilen Yeni Haber Gazetesi ve seferihisar.com Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut günden güne iyileşiyor.

Ameliyatı son derece başarılı geçmesine rağmen, sağ ayak ve sağ ayak parmaklarındaki hareketliliği artırmak için yoğun ilaç tedavisi uygulanan Mustafa Karabulut, ‘’Çok şükür, günden güne iyiye gidiyorum. Kısa sürede doğup büyüdüğüm topraklara, çok sevdiğim Seferihisar’a yeniden kavuşacağım için çok mutluyum. Bu arada ameliyatlarımda ve tedavimde büyük özveri ile görev yapan değerli hocalarıma, yardımcılarına, fedakar hemşirelerimize, bizzat hastaneye veya evimize gelerek,  telefon veya sosyal medya mesajı göndererek geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Hepinize en içten selamlar’’ dedi.

Karabulut ailesi de, dost ve yakınlarının samimi duygularına teşekkür ederek, ‘’Herkese çok minnettarız. Özellikle de bu hassas dönemde ziyaretçi kabul edilememesini anlayışla karşıladıkları için de ayrıca teşekkür ediyoruz’’ açıklaması yaptı…

Haber: Tevfik Tortamış