Seferihisar Emlak

Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay ve Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin Ramazan Bayramı dolayısıyla bayram mesajı yayınladı.

Kaymakam Abay “Millet olarak bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın heyecanını ve sevincini biraz buruk da olsa yaşıyoruz. Milletçe ulaşmış olduğumuz Mübarek Ramazan Bayramı’nın tüm İslam Alemi’ne ve Türk Milleti’ne hayır, bereket, huzur, esenlik ve sağlık getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; aile büyüklerinin hatırlandığı, küskünlerin barıştığı, sevgi ve saygının arttığı güzel günlerimizden biri olan birlik ve dirliğimiz açısından son derece önem taşıyan bu kutsal günde Seferihisar Halkı’nın da Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. Daha sağlıklı ve mutlu günlere ulaşacağımıza olan yürekten inancımla tüm halkımıza hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

“Bayramlar umutların pekiştiği zamanlardır”

Belediye Başkanı İsmail Yetişkin de “Bu bayramda evlerde kalmak zorunda olsakta kalplerimiz bir. Sevdiklerimizle yan yana olamasak da bu zor günler geçecek, sağlıklı günlerde yeniden buluşacağız. Bayramlar dostluk ve kardeşlik kadar umutların da pekiştiği zamanlardır. Ülkemize ve tüm dünyaya sağlıklı günler getirmesi dileğiyle Ramazan Bayramı’nızı en içten duygularımla kutluyorum. Kucaklaşıp sarılacağımız nice bayramlarda buluşmak dileğiyle” dedi.