fbpx

Mecliste temsil edilmek istiyoruz!

Mecliste temsil edilmek istiyoruz!
Yayınlanma tarihi : 31 Aralık 2014 1:30 - Güncellenme tarihi : 31 Ağustos 2015 1:33

Yıllardır temsil edilmedik, edilemedik. Seferihisar yaklaşık 40 yıldır meclise bir vekil sokamadı.

550 MİLLETVEKİLİNDEN BİRİ SEFERİHİSAR’DAN OLSUN MECLİSTE TEMSİL EDİLMEK İSTİYORUZ!

2015 yılı haziran ayında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde, Seferihisar olarak meclise girmek istiyoruz.

Genel Merkezlerin Ankara’dan gönderdiği dayatma adaylara oy vermek istemiyoruz. Bizim seçeceğimiz milletvekilinin kim olacağına biz karar verelim istiyoruz.

1950’li yıllar Şükrü Akkan, 1970’li yıllar Talat Orhon’un ardından yaklaşık 40 yıldır Seferihisar milletvekili çıkaramadı.

Seferihisar artık tüm dünyanın tanıdığı bir kent haline geldi. İzmir’in çıkardığı 26 milletvekilinden Seferihisar’ı hiç görmemiş milletvekilleri var. Seferihisar’ın haklarını savunacak, önceliği Seferihisar olacak bir milletvekilini bekliyoruz.

Yıllardır devlet kademesinde çözülmesini bekleyen işlerimiz; “termal enerjimiz”, “okulumuz”, “hastanemiz”, “yollarımız”, “mandalinamız”, “tarımımız”, “turizmimiz”, köyümüz”, “köylümüz”…

Bir vekilimiz olsa hepsiyle ilgili sesimizi çok daha kolay duyurabiliriz.

Seferihisar Yeni Haber Gazetesi olarak bir kampanya başlatıp, sesimizi Ankara’ya duyurmayı hedefliyoruz. Tüm Seferihisarlılara sesleniyoruz. Gelin hep birlikte içimizden birini meclise çıkaralım, 550 Milletvekilinden biri Seferihisarlı olsun, Seferihisar’dan olsun.

Haydi Seferihisarlı bu rüyayı gerçekleştirmek senin elinde. Her şey hayal etmekle başlar. Hep birlikte sesimizi duyurabilir, meclise girmeyi başarabiliriz. Çünkü Seferihisar bunu hak ediyor.

Mecliste bir Seferihisarlı demek, hepimiz için daha güçlü yarınlar demek.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)