Seferihisar Emlak

MHP’nin Seferihisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Nail Gökdeniz, partinin 2009 yerel seçimlerindeki başkan adayı Recep Yılmaz, Belediye Meclisi adayları İsa Sarıkurt ve Orhan Altay ile birlikte Yeni Haber ve seferihisar.com’un haber merkezlerini ziyaret etti.

Yayın grubumuzun Genel Koordinatörü Mustafa Karabalut, köşe yazarımız Tevfik Tortamış ve sayfa sekreterimiz Lütfi Çelik ile görüşen MHP heyeti, 30 Mart yerel seçimlerine yönelik düşüncelerini ve projelerini anlattı.

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde MHP’nin genel seçimlerde aldığı oy sayısını aşacaklarını, sağdan ve soldan da oy alacaklarını kaydeden Belediye Başkan adayı Gökdeniz, “Aday olmamın en büyük nedeni Seferihisar’a kalıcı, güzel eserler bırakmaktır. İlçemizin çehresini değiştirecek çok önemli 50 proje ile seçmenin karşısına çıkıyoruz. Seçimlerde diğer partiler kadar biz de iddialıyız. Gerek Seferihisar ilçe merkezinde, gerek Ulamış, Doğanbey, Ürkmez’de gerekse köylerimizde görüştüğümüz vatandaşlarımızın desteği bu iddiamızı güçlendiriyor” diye konuştu.

MHP’nin Seferihisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Nail Gökdeniz, partinin 2009 yerel seçimlerindeki başkan adayı Hüseyin Nail Gökdeniz, Belediye Meclisi adayları İsa Sarıkurt ve Orhan Altay, Yeni Haber ve seferihisar.com’un haber merkezini ziyaret ettiler.

“TERTEMİZ VE BEYAZ”

Köy ve mahalle gezilerinde çok önemli tepkiler aldığını ve MHP tabanının yerel seçim öncesinde parti etrafında kenetlendiğini kaydeden Gökdeniz, siyasete tertemiz ve bembeyaz giren bir aday olarak girdiğini belirtti.

Üretken belediyecilik anlayışının milliyetçilik, çalışkanlık, adalet, dürüstlük, çağdaşlık, kalkınmacılık, katılımcılık, rekabetçilik ve şeffaflık temellerine dayandığını kaydeden Gökdeniz, kısa, orta ve uzun vadeli 50 proje ile Seferihisar’ı geliştireceklerini, yapacakları hizmetlerle yaşam kalitesini artıracaklarını söyledi. Gökdeniz projeleri içinde Kocaçay çevresinin düzenlenerek ilçe halkına kazandırılması başta olmak üzere ilçeyi ferahlatacak konuların öncelikli olduğunu ifade etti.

Son Güncelleme : 03 Eylül 2015 11:28