Seferihisar Emlak

Seferihisar’ın tecrübeli Emniyet Müdürü Temel Salman, görevinin ilk ayını Seferihisar Yeni Haber Gazetesi’ne değerlendirdi.

Seferihisar’ı uzun yıllar önce dostunun ‘tam yaşanılacak yer’ tavsiyesiyle duyduğunu söyleyen Müdür Salman, “Gerçekten de İzmir’in en yaşanabilir, sosyal imkanlara en yakın ilçelerden biri Seferihisar” dedi.

Tecrübeli müdür Seferihisar’ın asayişini, “Suç oranı en düşük ilçelerimizden biri… Hedefimiz çıtayı daha da yükselterek bu oranı sıfıra doğru çekmek olacak” dedi.

Münferit olaylar açısından suç oranının düşüklüğünün yanında organize suç örgütlerine dikkat çeken Temel Salman, “Seferihisar’ın konumu, büyüyen ekonomisinin getirdiği tehditlere de kesinlikle izin vermeyeceğiz. Seferihisar’da toplum düşmanlarına yer yok” diyerek şunları söyledi: “Biz Hizmetkarız. Felsefemiz esnaflık… Güvenlik hizmeti veriyoruz, karşılığında devletimizden maaş alıyoruz. Toplumun mutluluğu da bizim esas kazancımız… Görev yaptığımız yer huzurluysa, biz huzurluyuz.

Seferihisar Yeni Haber Gazetesi editörü Yasemin Karabulut ile Seferihisar Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü İnanç Karabulut, Emniyet Müdürü Temel Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.