Seferihisar Emlak

Cumhur İttifakı Adayı Hamit Nişancı Ürkmez Mitinginde vatandaşlarla buluştu. Mitinge AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, MHP İlçe Başkanı Ahmet Şeremet ve meclis üyesi adayları katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, “10 yıl önce Doğanbey ve Ürkmez beldeleri borçsuz ve kasasında parayla Seferihisar’a bağlandı. Şimdi bu beldelerin 120 milyon lira borcu var. Mandalina bahçeleriniz satılmak istendi. Ürkmez, Doğanbey üvey evlat muamelesi gördü. Biz, kalpten kalbe gönül köprüleri kuracağız. Yaptıkları mitingte 10 yılda yaptıklarını anlatamadılar. Çünkü onlar burda çalışmadılar. Reklam tanıtım yaptık diyorsunuz. Bu reklam tanıtımdan Ürkmez Doğanbey niye payını alamadı. Yüzlerce kez yurtdışına çıkanlar iki defa Ürkmez’e gelmedi” dedi.

Nişancı konuşmasında şunları söyledi:

2009’da Ürkmez belde iken seçimlere girdiğimizde Ürkmezli vatandaşlara sorduk, dertlerini dinledik. Sanayi sitesi, düğün salonu, altyapı dediler. Hiçbirşey yapılmamış. Aradan 10 yıl geçti hala aynı dertler. Ama biz dersimizi çalıştık. Geçtiğimiz günlerde sel felaketi yaşandı. Altyapı olmadığı için Doğanbeyli Ürkmezli kardeşlerimiz mağdur oldu. 10 yıldır iktidarsın hala yapacağız diyorsun.

Bu memlekette 350-400 kişiyi iş ve aş sahibi yapan, hizmet eden Aziz Kocaoğlu’na Osman Ürkmez’e selam veremez hale geldiler.

Buradan Halil Çadır’a Halil Küçükkural’a selam olsun. Kasasında milyonlarca lira parayla Seferihisar’a bağlandı. Sonuç ne oldu? Ürkmez’in, Doğanbey’in, Payamlı’nın en büyük sorunu sahipsizliktir. Ürkmez artık sahipsiz kalmayacak, tüm sorunları çözülecek. Sanayi esnafımız artık yalanlardan bıktı. İmar planları ne halde bilmiyoruz, imar planlarını en kısa zamanda düzenleyip sanayi sitesini bitireceğiz.

Çocuklarımız için öyle bir kreş yapacağız ki, kendi evinize bırakmış gibi çocuğunuzu bırakacaksınız. Ürkmez’de işsizlik problemi kalmayacak.

Bu yönetimin çalışma derdi yok. Edirne’den dünyanın öbür ucuna festivalden festivale koşuyorlar. Harcadıkları para hepimizin parası.

10. yıl marşını çalıyoruz diye bozuluyorlar. Atatürk sizin tapulu malınız mı? Bırakın Atatürk siyasetini. Atatürk hepimizin ortak değeri. Siz hizmetten bahsedin. Çocuklarımıza sanatı lafla değil, icraatla aşılayacağız.

10 yıldır bu ilçeyi yöneten Tunç Soyer, son 10 günde ilçeyi gezdiği kadar 10 yılda gezmemiştir. Adayına mı güvenmiyorsun? Milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Adayları hepiniz gelin.