Seferihisar Emlak

Cumhur İttifakı Adayı Hamit Nişancı, Çolak İbrahim Bey Mahallesi’nde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada Seferihisar’a getireceği yenilikleri ve projelerini anlattı.
AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, MHP İlçe Başkanı Ahmet Şeremet, meclis üyeliği adayları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı mitingde konuşan Nişancı; ‘’Bu akşam da torbadan sanatçı kardeşimiz Ege çıktı. Her gün birileri geliyor. Kim gelirse gelsin, zafer bizim olacak… Memleketimizde, ilçemizde güzel şeyler olacak, emin olun’’ dedi.
‘’ENKAZ BIRAKTILAR’’
Belediyenin ekonomik durumunun iyi olmadığını öne süren Hamit Nişancı, şöyle konuştu:
‘’Enkaz bıraktıklarını biliyoruz… İlçemizin tümüne doğal gazı getireceğiz. Biz sizlerle bir umudu paylaşıyoruz. Çok çalışıp terleyeceğiz. Projelerimizi görüyorsunuz.
Görkemli bir kongre kültür merkezi yapacağız. Adı da Atatürk Kongre Kültür Merkezi olacak.
Çocuklarımıza sanat aşkını aşılayacağız. Gelecek kuşaklar için güzel bir ilçe yaratmamız lazım. Okul önlerini su basarsa, ilçeyi yöneten, hizmet etmiş olur mu hiç?..
Yapacağımız en güzel iş TOKİ ile anlaşmamız olacak. Belediye ve TOKİ işbirliği ile ucuz konut hazırlayacağız. Zamanı geldi.
Ben ve arkadaşlarım çok şanslı. Gönüldaşlarımız çok… Malın mülkün sonu yok; eninde sonunda arkamızdan bir dua eden olsun.’’
ÇEVRE YOLU BAĞLANTISI ŞART
Nişancı konuşmasını şöyle sürdürdü: ‘’Ulamış-Düzce hattında, devlet hastanesini yenilemezsek, Çolak İbrahim Bey’i yakından ilgilendiren askeriyenin arkasından çevre yolu bağlantısını yapmazsak olmaz. Biz 10 yılda çok şeyimizi kaybettik. Özellikle bir araya geleceğimiz mekanları kaybettik. Futbol sahasının olduğu yerle stadyumun olduğu yerle Şehitliği birleştirip çok yönlü çok görkemli bir park yapacağız. İçinde kongre merkezi, yürüyüş yolları, spor sahalarını bulacaksınız.
Biz, zamanında bozuk olan yolları yaptık, taş döşeneceğine kimse inanmadı ama yaptık.
Ben vatandaşımın tüm iyi ve kötü günlerinde yanında oldum, siz neredeydiniz?
Beni duyan dinleyen takip eden, gönlü bizimle olan, çeşitli sebeplerle burada olamayan kardeşlerim, damardan Cumhuriyet Halk Partili olup da, ‘’Ben nasıl buraya oy veririm’’ diyen kardeşlerim, şunu biliniz ki doğru adres, doğru proje burası. Bize bu defa güvenin. Siz de biliyorsunuz ki onlar yapamayacaklar. Bu süreçte elbette üzüldüğümüz anlar oldu. Bu yola çıkarken aileme, sevdiklerime, sizlere ‘Tartışma kavga olmayacak’ diye söz verdim. Rakip arkadaşlarımız hakkında kötü söz söyledik mi?
İsmail kardeşime buradan bir mesajım var, birileri sana yanlış akıl veriyor. Hamit Nişancı, hayatı boyunca utanılacak, onursuzlaşacak hiçbir şey yapmadı.

Bu hareketlerini, kötü niyetli olmadığını bilerek seçim telaşına veriyorum. Biz belediye başkan adayıyız. Birimiz bu şehrin şehr-i emini olacak. Biz giyimimizle, kuşamımızla, konuşmalarımızla her şeyimizle örnek olmalıyız.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin tabanına sesleniyorum. Aydınlıkçı, ileri görüşlü, demokrat kardeşlerime sesleniyorum.

Sizin çıkardığınız başkan adayının vizyonu böyleyse başka birini getirin bu memlekete…

Herkes iş aş ararken çıkan bordroları inkar etmiyorlar. 19.000 TL’ ler 13.000TL’ler için sendikal hak diyorlar. Biz 10 sene belediye yönettik. Biliyoruz sendikal hakları. Bizim olduğumuz yerde adam kayırmacılık, haksızlık adaletsizlik olmayacak. Bizim olduğumuz yerde en çok ihtiyacı olan kardeşime iş de aş da gelecek.

Biz naylon faturaları çıkartıyor muyuz ortaya? Biz devrisabık işlerle uğraşmayacağız. Önümüze bakacağız.

Randevuyla çalışmayacak bir belediye başkanınız olacak.

Gelin memleketin iktidarını size verelim.’’

Nişancı, mitingi, eşi ve vatandaşlarla beraber 10. Yıl Marşı’nı

söyleyerek bitirdi.