fbpx

Nişancı: Bu demokrasiyi savunma meselesidir

Nişancı: Bu demokrasiyi savunma meselesidir
Yayınlanma tarihi : 16 Temmuz 2016 1:48 - Güncellenme tarihi : 29 Eylül 2016 4:36

Seferihisar AK Parti İlçe Başkanı Hamit Nişancı, başta Türk halkı olmak üzere Seferihisar halkının da demokrasiyi en iyi savunma gücünü ortaya koymuştur.

Bu direnişin parti meselesi değil , demokrasiyi savunma meselesi olduğunu vurgulayan NişancıTürk halkı demokrasiyi en iyi şekilde benimsediğini sokak ve meydanlara dökülmesiyle göstermiştir. Milli irade her şeyin üstündedir. Halkımız ve devletimiz  gücünü ortaya koymuştur” diye konuştu.783807

Yaşanan gelişmeler karşısında duyarlı Seferihisarlı vatandaşlarımız ülkemizin birçok yerinde olduğu gibi darbe teşebbüsünün etkisi yok edilinceye kadar sokak ve meydanlara inmiştir” açıklamasında bulundu.DSC_9019Nişancı; Konunun birparti meselesi olmadığını vurgularken “Tüm siyasi parti temsilcilerine ve tüm parti teşkilat ve üyelerine tutumlarından dolayı teşekkür ediyor ve kutluyorum” dedi.

Süreç boyunca Ankara ile temasta olduğunu belirten NişancıBaşbakan Binali Yıldırım ve yakın kurmay ekibiyle gece boyu bilgi alışverişinde bulunduğunu kaydeden Nişancı ‘Türk halkı darbeleri bir daha uyanmamak üzere toprağa gömmüştür” dedi.

 

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (4)
 • süleyman dedi ki:

  tapınakçı hainlerin(abd)içimizdeki haini kurdoğlunu(fethullah gülen)kullanarak, Türk ve islam ülkelerini yeni emperyalist düzenine göre şekillendirme projesiydi.Buda bölgemiz ve bizim için yeni savaşlar gözyaşı antidemokratik uygulamalar,batı ve Amerika için ise trilyon dolarlar demektir.

 • Hüsnü kasap oğlu dedi ki:

  ÜLKE BÜYÜK BİR SIKINTDAN GEÇTİ SURİYELİ SIRASIMI ŞİMDİ KAFANMI GÜZEL

 • Erwin dedi ki:

  Bay Nisanci beklemedigim sekilde anlamli konustu. Aferin! Simdi beraber ileri gidelim.

 • Ahmet dedi ki:

  Suriyelilere vatandaşlık verilsin sen o zaman darbe görürsün nişancı…