fbpx

Nişancı’dan birlik beraberlik mesajı

Nişancı’dan birlik beraberlik mesajı
Yayınlanma tarihi : 24 Ocak 2014 8:46 - Güncellenme tarihi : 03 Eylül 2015 8:48

AK Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı İzmir Adayı Binali Yıldırım’ın katılımıyla seçim startını verdi. Geçen hafta CHP Başkan Adayı Tunç Soyer’in destekçilerinin doldurduğu salonu bu sefer AK Parti adayı Hamit Nişancı’nın destekçileri doldurdu.

Törende konuşan Nişancı Ümit Cingöz ve İlçe Başkanı Reşat Kocaman’la sahneye çıkarak birlik beraberlik mesajı verirken, Başkan Tunç Soyer’i eleştirdi. Nişancı konuşmasında, “Kapısından içeri gireceğiniz projeniz yok. SeferiKart’ı herkese dağıttınız. Seçimden sonra yüklemeyeceksiniz. Büyükşehir olmadı Konak, Konak olmadı Seferihisar. Kürkçü dükkanı burası” dedi.
20140124_615341
Binali Yıldırım törendeki konuşmasında Seferihisar’da birçok hizmetleri bulunduğunu belirterek şöyle konuştu: “İzmir’in en güzel ilçelerinden birindeyiz. Gösterdiğim her yerin altında Hamit Nişancı imzası var. Pazaryerini kim yaptı diyorum, belediye binasını kim yaptı diyorlar, Belediye binasını kim sattı diyorum onu da başkaları sattı diyorlar. Bir yanda yapanlar var bir yanda satanlar var. Geçenlerde başkan buraya gelmiş. ‘Öylesine konuşmak istemem bakacağız” demiş. Maşallah, 7 yıldan sonra geldiği nokta burası. İşte bunların kabiliyeti budur. İş yapmak başka birşeydir, laf yapmak başka birşeydir. Herkesin bir uzmanlık sahası var. Onların uzmanlık alanı konuşmak, bizim uzmanlık alanımız hizmet etmek, proje üretmek”

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)