Seferihisar Emlak

Dünya çapındaki yatırımları ile turizm sektöründe hızla büyüyen uluslararası Meeting Point şirketi bünyesindeki Labranda Hotels & Resorts zincirine bağlı olarak Seferihisar Akarca’da faaliyet gösteren Lebedos Princess Otel, Seferihisar gençlerinin istihdam yuvası oldu.

Bölgeden çok sayıda gence iş fırsatı sağlayan Lebedos Princess Otel, 13 Mart’ta Dokuz Eylül Üniversitesi Seferihisar Fevziye Hepkon Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen kariyer gününde açtığı stantta Turizm ve Uluslararası Ticaret Bölümü öğrencilerinin büyük ilgisini çekti. Uluslararası etkinliğine, sürekli büyüme eğilimine, yatırım ve istihdam gücüne inandıkları Lebedos Princess Otel’e başvuran gençler, staj ve iş talebinde bulundu.

FIRSAT BEKLEYENLERE ÇAĞRI

Şirketin hızla büyüyen yatırım ve istihdam politikalarından büyük destek alan Labranda Lebedos Princess Otel Genel Müdürü Köksal Toraman; istihdam konusunda bölge kaynaklarına ağırlık vermeyi temel ilke edindiklerini ve bunu sürdüreceklerini açıkladı. İşe yeni başlayan dinamik gençleri, kalifiye ve turizm alanında başarılı bir kariyere sahip yönetici kadrosuyla harmanlayıp, konaklama başarısını, istihdama ve bölge ekonomisine katkıya dönüştürdüklerini ifade eden Genel Müdür Toraman, insan kaynakları departmanı ve otel yöneticileri aracılığıyla; sektörde işe ihtiyacı olan ve fırsat verilmesini bekleyen gençlere ulaşmayı hedeflediklerini vurguladı.

ÖDÜL ÜSTÜNE ÖDÜL

Seferihisar Akarca’da faaliyet gösteren ve Seferihisar ekonomisine önemli katkısı olan Lebedos Princess Otel, nitelikli hizmeti ile yurt içinde ve uluslar arası alanda önemli ödüller aldı:

2018 yılında; turizm gezginlerinin değerlendirmeleri ile belirlenen Holidaycheck Award ödülüne aday gösterildi ve Türkiye’deki binlerce otel arasından en başarılı 14 tesis içine girdi.

2018 performansı ile Seferihisar’ın ‘En iyi aile oteli’ ve ‘Misafir memnuniyeti en yüksek oteli’ seçildi. Halen de bu özelliklerini koruyor.

Son Güncelleme : 18 Mart 2019 8:58