Seferihisar Emlak

Ayrancılar Gençlik, 2. dakikada Ozan’ın golü ile 1-0 öne geçti. Bu golden 2 dakika sonra maçında yıldızı olan Nedim Burak Yıldırım skoru 2-0 yapan golü kaydetti. Gollerine devam eden Ayrancılar Gençlik 32’de yeniden Nedim Burak Yıldırım golün ile skoru 4-0’a taşıdı.
2 dakika sonra Emrah Güner skoru 4-1 yapan golün sahibi oldu. İlk yarının son dakikalarında Özkan, Ayrancılar Gençlik adına golünü atarak ilk yarının skorunu 5-1 yapan golü kaydetti.
İKİNCİ YARI
İkinci yarıda 47 ve 60’da Nedim Burak Yıldırım skoru 7-1’e getiren golleri kaydetti.
Seferihisar takımı 65’de Emrah Güner ile gol buldu ve maçı 7-2’ye getirdi.
Gollerine devam eden Ayrancılar takımı 68’de Nedim Burak Yıldırım, 74’de Atakan, 88’de Abraham, 77’de Ozan ve 90’da Barış’ın golleri ile sahadan 12-2 üstünlükle ayrılan ev sahibi ekip hanesine 3 puan daha yazdırdı.
Karşılaşmada 6 gol atarak yıldızlaşan Nedim Burak Yıldırım, attığı gollerle Ayrancılar takımına hayat vermeye devam etti.
Aldığı bu galibiyetle puanını 35 puana yükseltti ve haftayı 3.sırada tamamladı. Seferihisar ise 12 puanda kalarak haftayı 9.sırada noktaladı.
Hakemler; Emre Ajun, Sezer Karadaban, Mehmet Çiçek
Gözlemci; Ertan Gebeş, Saha Komiseri; Saha Komiseri; Enis Aksoy, Sağlık Görevlisi; Akın Değer
Saha: Torbalı 7 Eylül Stadı
Saat: 15:00
Tarih: 12 Ocak 2020
Ayrancılar Gençlik 11’i; İbrahim Şahin, Samican Özballı, Mehmet Burak Barış, Yusuf Şirin, Özkan Yavuz, Emin Durgun, Christ Abraham Degni, Ozan Murat Başyılmaz, Nedim Burak Yıldırım, Faruk Akduman, Barış Başboğa
Teknik Sorumlu: Burak Atasoy
S.Ş. Seferihisar 11’i; Barış Cem Çelik, Velat Özalp, Sait İskin, Yiğit Gediz, Batuhan Asartepe, Erkan B, Hasan Taş, Doğu Han Tepe, Umut Coşar, Emrah Güner, İsmet Temiz. (Gazeteyenigun)